Kde seženete veškeré vybavení na motorku?

Léto je ideální doby, kdy mohou milovníci jednostopého cestování osedlat nejlepšího přítele a alespoň na chvíli díky němu zažít pocit naprosté volnosti. Patříte k nim i vy a dychtivě čekáte na to, až vám dá počasí zelenou a vy opět usednete mezi dvě horká kola a vydáte se na cestu, jejíž cíl není tak podstatný jako jízda samotná? V tom případě jistě víte, že se neobejdete ani bez pořádné motorkářské výbavičky a doplňků, které vaše zážitky maximálně umocní. Anebo jste se do světa motomadšenců dostali teprve nyní a rozkoukáváte se? Pak se vám budou hodit následující tipy na základní moto-výbavičku.

Na nákupu ve specializovaném e-shopu pro moto

Začínající motorkáři mnohdy vůbec netuší, jak je nabídka doplňků a příslušenství rozsáhlá, ovšem zkušenější jezdci a především ti, kteří na motocyklu tráví většinu volného času, se neobejdou bez brašny na moto, speciálního držáku navigace nebo telefonu či zakrývacích plachet na sedátko. A to je teprve zlomek toho, co na vás čeká ve specializovaném e-shopu moteam.sk. Čeká zde na vás ucelený sortiment příslušenství na motorku. Vybrat si v tak rozsáhlé nabídce nebude jednoduché, ale ať už do virtuálního košíku přihodíte moto kufry, helmu nebo cokoliv jiného, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu a rozumnou cenu. Platí to pro všechny kategorie zboží bez výjimky. Ostřílení pardálové moc dobře ví, co jim schází a bez čeho se během letošní sezóny neobejdou. Poradíme proto těm, kteří se se svým dvoustopým miláčkem teprve sžívají a jejichž jediným vybavením je helma. Ale pokud vám není po chuti ta stávající, můžete si koupit přilby HJC.

Potřebujete dostatek místa pro své věci?

Budete-li cestovat na delší vzdálenosti, nepřehlédněte kufry na moto, vodotěsné batohy a motobrašny. Navzdory relativně kompaktním rozměrům jsou motokufry velmi prostorné a naskládáte do nich spoustu věcí. A nezapomeňte ani na speciální oblečení, které je velmi pohodlné, ochrání vás před rozmary počasí a samozřejmě i nepříjemným pádem. Jde vám z toho hlava kolem a nejste si jistí tím, co by se vám mohlo hodit? Zakoukali jste se do moto brašny, ale netušíte, jestli bude vyhovovat vašim požadavkům? V tom případě se poraďte přímo s prodejcem a zeptejte se ho! Internetový obchod pro motorkáře moteam.sk provozují profesionálové, kteří sortimentu rozumí a rádi vám poradí bez ohledu na to, jestli si chcete pořídit rukavice na motorku, helmu, brašnu či cokoliv jiného.

Publikováno: 22. 08. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Nikola Vondrová