Bílá jako symbol čistoty. Jak barvu kombinovat v domácnosti?

Také si již vaše domácnost prošla několika barevnými obměnami a zdá se vám, že by to konečně chtělo styl, který je příjemný na pohled a zároveň se skvěle udržuje? Podívejte se na přínos bílé barvy.

Vždy uklizeno, i když se nesnažíte

Najednou je to možné. Najednou je podoba celého bytu zcela jiná. Od garnýže po podlahu se vám daří zachovat pořádek a příjemný vzdušný prostor celého bytu. Jak je to možné? Konečně jste si uvědomili, že méně je skutečně více. Záclony jsou bílé, stejně jako stěny celého bytu. Máte možnost do prostoru umístit jeden centrální prvek, který přivede pozornost návštěvy. Zbytek zařízení splyne v čistou krásu. Zjistíte, že nemusíte tolik uklízet. Doma se budete cítit příjemně.

Uberte barevných detailů

Naše domácnosti jsou doslova přesyceny barvami. Po náročném dni je tak mnohem složitější si odpočinout a soustředit se na smysluplné myšlenky. Kreativní mysl tak doslova trpí pod náporem myšlenek, které nám přivádí na mysl tolik barevných podnětů. Když se soustředíte na bílou barvu, vždy vyhráváte. Místnost získá na vzdušnosti, konečně bude prostor pro proudění vzduchu, energie i světla. Když se zbavíte malých detailů a držičů prachu, konečně bude u vás doma krásně čisto a útulno.

Zvolte jednoduché kombinace

Samozřejmě ale nelze žít pouze v bílém interiéru. Bílá se hodí zejména pro kombinace s čistě dřevěným materiálem. Právě tato možnost je pro bytový design doslova darem z nebe. Čistota v kombinaci s přírodním materiálem vám umožní mít svůj domácí prostor příjemně zabydlený, aniž by v něm byl prostor pro kýč. Hodí se také módní šalvějová barva. Její odstíny jsou romantické, aniž by byly prvoplánově sladké. Stačí se podívat na interiér, kde je šalvějová barva použitá v bílé kombinaci, a jste doma. Tam, kde je styl. Bílá barva je základ pro příjemný vzhled domácnosti. Kombinujte ji s dřevem a šalvějovou barvou a máte trendy zařízený domov.

Publikováno: 30. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová