Jak vyčistit silně znečištěné podlahy doma i v průmyslu?

Garáž je třeba udržovat, úplně stejně jako průmyslové prostory. Jak jste na tom vy? Vidíte, že podlaha už by uvítala nějaké to polechtání úklidovým prostředkem? Vyčistěte silně znečištěné podlahy jako profesionál. Jak na to?

Průmyslový čistič je nejlepší volba

Na podlahy, kde se dostávají i jiné než jen běžné domácí nečistoty, je nutné povolat skutečně silné pomocníky. Podobně jako na čalounění je lepší mít profesionální tepovač a žádný běžný vysavač. Ten se postará nejen o odstranění špíny, ale není mu cizí ani ochrana podlah. Průmyslové čističe se dají sehnat v menším – zkušebním – balení, které postačí pro potřeby domácnosti. Samozřejmě se ale čistič prodává také pro průmyslové použití, kdy si tohoto přípravku můžete nechat přivézt 200 litrů. O co se jedná?

Bendurol, těší mě

Silně znečištěnou podlahu vyčistí například Bendurol. Tento silný chlapák dokáže snadno a důkladně odstranit i vícevrstvé voskové i polymerní filmy a další nečisoty. Díky svému pH, které je v koncentrované formě přípravku na úrovní 10,3, je možné prostředek použít i pro běžná linolea. Bendurol se osvědčuje při ručním mytí, ale také pro průmyslové mycí stroje. Oceníte především nízkou pěnivost výrobku, která nezdržuje celý čisticí proces.

Tenzidy se postarají o profesionální výsledek

Přípravek v sobě samozřejmě ukrývá fosfáty, ještě ale další látky jsou v něm nezbytně nutné. Jedná se o vodou rozpustná rozpouštědla, která si hravě poradí i se zašlou špínou. Právě proto je tento přípravek vhodný pro použití v průmyslu. Bendurol se používá i pro čištění v kovoobráběcím průmyslu.

Koncentrát

Bendurol se ředí, a to v poměru, který si sami určíte. Pro běžné čištění jej stačí zředit v poměru 1 ku 3 studenou vodou. Naneste jej na podlahu a nechte 10 minut působit. Následně stačí vyčistit. Vždy je vhodné ještě podlahu vyčistit vodou. Průmyslové čističe mají své pevné místo v průmyslu i domácnostech.

Publikováno: 30. 08. 2022 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová