UNiQ: Co můžete získat se špičkovým CRM a ERP systémem?

Spokojený zákazník rovná se loajální zákazník. Rád vrátí a opět nakoupí či využije služby – a vás to bude stát mnohem méně než akvizice nového. Předpokladem takového chování je dodržování základních pravidel strategie CRM (customer relationship managementu), s čímž úzce souvisí implementace vhodného softwaru. Bez aplikace, která vám poslouží jako databáze a současně analytický nástroj, je uspokojení potřeb zákazníků takřka nereálné. Proč byste si měli vybrat populární systém UNiQ?
Za CRM UNiQ stojí zkušení vývojáři z české firmy UNiQ Systems. V oboru se pohybují přes 20 let a systém ladí v souladu s aktuálními marketingovými trendy.

Zlepšení týmové práce

Kvalitní CRM systém musí zajistit perfektní prostředí pro snadnou komunikaci mezi jednotlivými členy týmu, a to jak v souvislosti s marketingem, tak úkolováním a dalšími aktivitami. UNiQ to zvládá bravurně, a navíc umožňuje řízení a průběžné vyhodnocování obchodních kampaní.

Efektivní vyhodnocení vynaložených nákladů

Se systémem UNiQ získáte lepší přehled nad tokem obchodních dat: budete moct lépe průběžně upravovat důležité parametry obchodních příležitostí, měnit rozpočet, upravovat časový plán a zapojit do aktivit i pracovníky z jiného než obchodního týmu – včetně konzultantů a externistů. Díky CRM softwaru jednoduše vyhodnotíte, kolik vás stála kampaň, a zda by tu příští nebylo možné realizovat levněji.

Mnoho užitečných nástrojů pro obchodníky

V systému UNiQ jsou integrovány nástroje, bez kterých se obchodníci neobejdou. Za zmínku stojí například kalendář, seznam úkolů, upomínky, časový plán, evidence a hodnocení dodavatelů či rozvrhy.

Spravedlivé odměňování obchodníků

Obchodníci mohou v systému sledovat ukazatele, na kterých závisí jejich odměny. Mohou díky tomu upravit strategii a dosáhnout lepších výsledků, což jim přinese větší bonusy a vám zvýší zisk. V praxi je výhod, které vám přinese implementace CRM a ERP systému UNiQ mnohem více. Přečtěte si o nich na http://systemcrm.cz/.

Publikováno: 25. 01. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Podnikání a práce

Autor: Nikola Vondrová