Co s rozbitým telefonem? Servis Mirotel působí i mimo Pardubice

Rozbitý displej, nefunkční tlačítko, nebo horší? Poškozený telefon dokáže pořádně znepříjemnit život. Naštěstí existuje řešení! Společnost Mirotel se specializuje na opravy všech typů mobilních telefonů a chytrých hodinek, ať už máte iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, nebo Apple Watch. Díky svozu z celé ČR vás bude zajímat, i kdyby pro vás byla oprava telefonu Pardubice z ruky.

Proč si vybrat Mirotel?

Specialista na Apple: Mirotel se opravami Apple zařízení zabývá už od roku 2017 a patří mezi průkopníky v tomto oboru. Nabízí širokou škálu oprav pro iPhone, iPad a Apple Watch, včetně výměny rozbitého skla, opravy baterií a dalších.

Kvalitní náhradní díly: Servis mobilů Pardubice Mirotel používá pouze ty nejkvalitnější náhradní díly, které pocházejí od ověřených dodavatelů. Díky tomu si můžete být jisti, že váš telefon bude opraven s maximální péčí a s použitím těch nejlepších komponent.

Záruka 12 měsíců: Na všechny opravy a servis poskytuje Mirotel záruku 12 měsíců. Můžete se tak spolehnout, že váš telefon bude po opravě fungovat bezchybně.

Široká nabídka služeb: Mirotel nabízí opravy nejen pro Apple zařízení, ale také pro telefony Samsung, Xiaomi a Huawei. Kromě oprav mobilních telefonů se firma zabývá i opravami tabletů a chytrých hodinek.

Dvě kamenné pobočky a svoz z celé ČR: Mirotel má kamenné pobočky v Praze a v Pardubicích. Pokud se k nim nemůžete osobně dostavit, firma nabízí svoz poškozeného zařízení z celé ČR.

Rozbitý telefon už nemusí být noční můrou. Společnost Mirotel vám ho rychle a kvalitně opraví a vy se tak budete moci brzy zase radovat z jeho používání.

Co dělat jako první, když máte poškozený telefon:

Ok, teď už víte, kam se obrátit pro opravu vašeho milovaného telefonu. Ale co dělat bezprostředně poté, co se nehoda stane? Zde je pár kroků, které vám pomohou minimalizovat škody a usnadnit následný servis:

Vypněte telefon: Prvním a nejdůležitějším krokem je okamžité vypnutí telefonu. Tím zabráníte dalšímu poškození vnitřních komponent, které by mohlo nastat vlivem zkratu nebo kontaktu s poškozenými částmi.

Zkontrolujte škody: Prohlédněte si telefon zvenčí a uvnitř (pokud je to možné). Zaznamenejte si všechny praskliny, škrábance, nefunkční tlačítka či jiné problémy. Tyto informace se budou hodit při komunikaci s opravnou, protože jim pomohou rychle identifikovat závadu.

Vyjměte paměťovou kartu a SIM: Pokud má váš telefon vyměnitelnou paměťovou kartu a SIM kartu, vyjměte je. Tím ochráníte vaše data, jako jsou fotky, videa a kontakty, před případnou ztrátou během opravy.

Zálohujte svá data (pokud je to možné): Pokud je váš telefon ještě funkční, ale má například prasklý displej, zkuste si co nejdříve zálohovat svá data. Většina telefonů umožňuje zálohování do cloudu nebo na externí úložiště.

Kontaktujte opravnu: Jakmile máte situaci zmapovanou, kontaktujte společnost Mirotel. Můžete je navštívit osobně na jedné z jejich poboček v Praze nebo Pardubicích, nebo využít jejich služby svozu z celé České republiky.

Pamatujte: Čím dříve telefon do servisu odevzdáte, tím rychleji ho budete mít zase zpět v plné funkčnosti. A díky odborníkům z Mirotelu se nemusíte bát o kvalitu opravy.

Publikováno: 20. 02. 2024

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová