Proč si pořídit toaletní stolek? Získáte zpět ztracené soukromí!

Pokud máte pocit, že vám v ložnici chybí něco zásadního, vězte, že jde pravděpodobně o toaletní stolek. Proč byste si ho měla pořídit, když jste se bez něj doposud obešla? Důvody vám prozradíme v tomto článku. A navíc i to, kde seženete krásné toaletní stolky jako vystřižené z dob Marie Antoinetty.

Už žádná tlačenice v koupelně

Sdílíte-li domácnost s dalšími členy rodiny, pak pravděpodobně každý den absolvujete i ranní frontu před koupelnou. A když už jste někdy první, ostatní netrpělivě přešlapují u dveří, což není zrovna příjemné. To vše může být díky toaletnímu stolku minulostí. Nebudete se po ránu ani k večeru přít o to, zda jste u umyvadla nestrávila více času než ostatní. Toaletní stolek vám poskytne drahocenné soukromí. Pohodlně se u něj usadíte a užijete si proces zkrášlování.

V minulosti byly výsadou urozených dam

Historie toaletních stolků se píše již od 17. století. V tomto období byly výsadou výše postavené společnosti. Stolek nesměl chybět v pokoji žádné šlechtičny, a až postupem času se rozšířil mezi běžný lid. Ženy do jeho útrob ukládaly pudry, voňavky, hřebeny, paruky a další věci podobného charakteru. Z moderních ložnic stolky vymizely až během druhé poloviny 20. století, a to jednoduše proto, že na ně v malých panelákových ložnicích nezbylo místo. Dnes je tomu jinak a dříve populární kus nábytku zažívá návrat.

Vyberte si ten správný design

Toaletní stolky se vyrábí v různých designových provedeních, takže si přijde na své opravdu každá žena. Zájmu se však netěší pouze nábytek v minimalistickém, rustikálním a klasickém pojetí – k nejprodávanějším patří elegantní vintage stylu. Součástí stolků je několik zásuvek, oválné zrcadlo a pohodlný taburet. Prohlédnou a objednat si je můžete na www.toaletnistolky.cz.

Publikováno: 11. 01. 2018 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: toaletní stolky