Odeslanou zásilku můžete sledovat online

Líbí se Vám vize, že byste mohli sledovat Vámi odeslanou zásilku online? V dnešní době to již není nic neobvyklého, tyto služby nabízí většina přepravních společností. Když se ale jedná o přepravu zásilek do vzdálenějších míst, tak už může nastat problém. Společnost Emons Vám dokáže podávat kompletní informace o Vaší zásilce po celou dobu, a to i přesto, že balík bude v rukou jiných zahraničních přepravních společností. Funkce sledování zásilek je tedy v podání této osvědčené firmy opravdu spolehlivá a hlavně pořádně propracovaná. Nebude problém dohledat svou zásilku, nezávisle na tom, kde na světě se právě nachází.

Spousta různých výhod

Funkce sledování zásilek Vám dokáže poskytnout ještě mnohé další informace ohledně přepravy zásilek. Po přihlášení, ke kterému budete potřebovat Vaše zákaznické číslo v kombinaci spolu s číslem zásilky nebo referenčním číslem, se Vám zobrazí hned několik informací:
  • Podrobné informace ohledně Vaší aktuálně odesílané zásilky
  • Detailní historie všech Vámi odeslaných balíků
  • Po doručení zásilky zde najdete také veškeré potvrzené spediční dokumenty adresátem

Nebudete mít žádné obavy

Spousta lidí má o svůj balík jisté starosti, což je naprosto pochopitelné. Zejména v případě mezinárodní přepravy zásilek je riziko ztráty zásilky větší, a proto jsou klienti nejistí a bojácní. Právě ale služba sledování zásilek dokáže zákazníky zcela uklidnit, protože budou mít možnost všechno na vlastní oči sledovat a pravidelně se ujišťovat o tom, že postup zásilky je takový, jaký by měl být. Velikou výhodou také je, že k tomuto systému máte přístup naprosto odkudkoliv. Stačí Vám pouze počítač s funkčním připojením k internetu, což je samozřejmostí v každé kanceláři. Vše je pochopitelně zcela zdarma a dostupném všem klientům, kteří využili služby společnosti Emons. Jediné, co je třeba udělat, je požádat.

Publikováno: 30. 03. 2016 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová