Kde najít atraktivní bydlení v Praze? Podívejte se na Smíchov

Najít v Praze atraktivní bydlení není nic složitého. Novostaveb a zajímavých bytů je totiž v nabídce spousta. Stačí, když budete mít oči otevřené a neujde vám žádná nabídka. Hledáte-li atraktivní bydlení v hlavním městě a chcete bydlet v novém, nenechte si ujít nabídku nových bytů na Smíchově.

Proč zvolit Smíchov?

Smíchov se nachází po levém břehu Vltavy a od historického centra jej dělí hladová zeď. Rezidenční čtvrti se střídají se zelení a krásná místa, například Klamovka, Bertramka, Skalka, Petřín a další jsou nedaleko. Atraktivní bydlení na Smíchově tak najdete v každém koutě této pražské čtvrti.

Vilapark Klamovka: Rezidenční bydlení snů

Slyšeli jste již například o rezidenčním projektu Vilapark Klamovka? Jedná se o pozoruhodný bytový projekt, který vkusně kombinuje hned dva druhy bydlení:

- velkoměstské byty s výhledem na Prahu,

- klidné bydlení v zahradě pro rodiny s dětmi.

Celkem osm bytových domů se nachází nedaleko bývalého zámeckého parku Klamovka, a tyto domy jsou rozděleny do dvou sekcí.

1. Sekce A leží na severní straně pozemku a nabízí luxusní byty s výhledem.

2. Sekce B leží v na jižní straně a je schovaná v zahradě, jež nabízí klid i dostatek soukromí.


Výhody okolí pražské Klamovky

Kromě nádherných bytů ve Vilaparku Klamovka vás nadchne i nejbližší okolí. Park Klamovka je jako stvořený k procházkám, běhání a pořádání pikniků. Dalším skvělým místem je nedaleká Ladronka, kam můžete vyrazit také s kolečkovými bruslemi. Nákupní možnosti, MHD, mateřské a základní školy – to vše leží v docházkové vzdálenosti.

Přesídlete na pražský Smíchov a užívejte si bydlení v zeleni. Stavba nových bytů v rámci projektu Vilapark Klamovka je v plném proudu, jejich prodej byl již zahájen a připravené k nastěhování budou příští rok.

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jana Novotná