Fotokoutek: Super zábava na svatbu a ještě lepší vzpomínka

Fotografie vydá za tisíc slov. A fotografie z nezapomenutelné svatby patří k nejkoukatelnějším kouskům v každém fotoalbu. Stačí si zapůjčit fotokoutek a nechat svatebčany, ať se v něm vyřádí. Pokud v dohledné době svatbu plánujete a momentálně vůbec netušíte, co fotokoutek je – a proč ho mít během zábavy k dispozici, přečtěte si tento článek.

O co go aneb Co je vlastně fotokoutek

Fotokoutek není fotokomora, byť ve vás možná představu potemnělého zákoutí, do něhož má světlo zapovězený přístup, evokuje. Na druhou stranu má fotokoutek s fotokomorou několik společných rysů. Především v něm vznikají úžasné fotografie. Hezky na počkání, aby měli svatebčané suvenýr, kterým se rádi pochlubí ostatním.

Fotokoutek není nic jiného než malý mobilní fotoateliér, jehož součástí je kromě přednastaveného fotoaparátu také nějaké pozadí (může být i tzv. klíčovací, o tom ale o pár řádků níže) a revizity.

Co se týče pozadí, pokud se do fotokoutku umístí klíčovací (obvykle zelené) plátno, mohou se svatebčané přenést prakticky kamkoliv – jednoduchou úpravou se pozadí vymění za jakékoliv jiné prostředí – a to je teprve zábava.

Když fotkokoutek, tak FunBox

Pokud jste došli k závěru, že fotokoutek na svatbě potřebujete, rezervujte si ho na stránkách fotokoutekfunbox.cz, kde najdete bohatou fotogalerii inspirativních fotek z akcí. Fotokoutek FunBox je koncipován tak, aby ho mohli obsluhovat sami hosté a zároveň si fotky hned na místě vytisknout či sdílet na sociálních sítích. Samozřejmostí jsou i rekvizity a klíčovací pozadí - tudíž i takřka neomezené možnosti úprav.

Kolik vás bude fotokoutek stát, zjistíte v rámci nezávazné kalkulace. Z astronomické částky však nemusíte mít strach, fotografování s FunBoxem je cenově dostupné – a výsledek naopak k nezaplacení. Stejně dobře si ho užijete tak na firemním večírku nebo oslavě narozenin.

Publikováno: 25. 01. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová