Jednorázová půjčka je k dispozici také o víkendech

Potřebujete zaplatit nečekanou složenku? Objevil se v domácnosti výdaj, který vyžaduje okamžitou odpověď? Samozřejmě, podobný scénář může být nepříjemný. Ale co když poznáte někoho, kdo vám s ním pomůže? Krátkodobý úvěr je k dispozici každý den v týdnu, nerozhoduje, jestli je pondělí, středa nebo neděle. A to je pouze jedna z mnoha výhod, které společně s ním přichází. Flexibilita je zde dalším bonusem navíc, každý zájemce si může vybrat konkrétní částku a lhůtu splatnosti z dlouhé řady nabízených variant. Ve hře je minimum osobních údajů, není třeba ručitel nebo registrační poplatek.

Až třicet tisícovek pro každého

Je to varianta, která bude připravena 24/7. Jednorázová půjčka je k dispozici každý den v roce a neptá se, proč vlastně potřebujete peníze. Nabízí také velmi rychlé vyřízení bez dlouhých administrativních formalit, podmínkou je pouze expresní ověření totožnosti. Je totiž produktem, který můžete použít naprosto na cokoliv. Ano, je to tak, důvody o ničem nerozhodují. Jinak řečeno, nemůžete kvůli nim být odmítnutí a nebudou součástí úvodního formuláře při úvodní registraci. Jaká částka je zde vlastně připravena? A jakou lhůtu splatnosti si lze nastavit?

  • 1 000 Kč je minimální suma, o které je možné jednat. Hodí se na různé drobné výdaje v bytě?
  • 30 000 Kč je maximum. Konkrétní účel není důležitý, půjčit si lze na vše, co uznáte za vhodné.
  • Splatnost si nastaví každý dle vlastního uvážení. Existují různé varianty v rozmezí 10 a 30 dní.

Jednoduchý scénář je už připraven

Je to klasická půjčka do 5 minut, která s sebou přináší velký uživatelský komfort. Obejde se zcela bez osobního jednání na pobočkách nebo dlouhých telefonátů. Vyžaduje pouze základní formality, zeptá se například na jméno, příjmení nebo číslo bankovního účtu žadatele. Nechce vědět, v jak velkém bytě žadatel žije nebo jaké má zájmy.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Simona Kavalírová