Do čeho zabalit věci při stěhování?

Aby bylo stěhování bytu rychlejší, vyplatí se zavolat na pomoc profesionální stěhováky. Ti pomůžou jak se stěhováním Praha, tak i se stěhováním v jiných koutech republiky. Ptáte se, proč se na ně obrátit? Důvodem toho je především fakt, že stěhují efektivně, rychle a bez zbytečných rozbitých věcí. Ušetří vám tak nejen čas, ale také kupu starostí, a nakonec i peněz. Aby však práce pořádně odsýpala, věci jim ideálně připravte už zabalené.

Samozřejmě mnohé stěhovací společnosti nabízí možnost rychlého zabalení a přestěhování, ale kdo by chtěl ztrácet čas? Nechcete platit více, než je potřebné, nebo ano? Proto se pusťte do balení a nezapomeňte použít správné přepravky, boxy či tašky.

Přepravky, boxy a bedny jsou základem úspěšného stěhování

Pokud se chcete vyvarovat až příliš dlouhému stěhování, to první, co uděláte, je, že si připravíte dostatečné množství beden, přepravek a také boxů. Bez nich byste jednotlivé věci ze svého příbytku nepřestěhovali tak snadno. Nebo si snad umíte představit, že byste do auta nosili skleničku po skleničce, příbor po příboru?

Krabice by měly být tak akorát. Ideálně by měly být pevné (jak víko, tak i dno) a unést by měly až třicet kilometrů. Musí být zároveň vhodně stohovatelné a olepené nálepkami "neklopit” nebo “křehké” či “pozor sklo”.

Nejčastěji se sahá po bednách od banánů, které jsou obecně velice pevné. Kromě nich však využijte stejně pevné tašky z IKEA, které jsou navíc velice prostorné a každý jich má doma rovnou několik.

Pořiďte si bublinkovou fólii

Krabice, bedny nebo přepravní boxy nejsou rozhodně to jediné, co musíte mít při stěhování po ruce. Co by vám taky nemělo chybět, tak bublinková fólie, která plnohodnotně nahradí klasické noviny, na které není tak velké spolehnutí.

Publikováno: 31. 12. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová