Seznamte se s pražským stavebním projektem Byty u parku

Vyznáte se v Praze? Říká vám něco Praha 3 alias Žižkov? Jedná se o čtvrť, v níž se nachází například Žižkovská televizní věž, která je populární díky sochám obřích miminek, co po ní šplhají. A kromě ní v této čtvrti vzniká od roku 2020 i nový bytový projekt. Pojďme si ho blíže představit.

Zahájení stavby a vizualizace projekt

V roce 2020 byla na pražském Žižkově zahájena stavba bytových domů, jenž nesou název Byty u parku. Tyto byty na Praze 3 budou volné k nastěhování od roku 2022. Jak bude celý projekt vypadat a jakou podobu budou mít jednotlivé byty? To zjistíte díky skvělé vizualizaci projektu, jíž si jednoduše můžete dohledat online.

Prodej bytů již započal

Prodej bytů v Praze na Žižkově již započal – a vy si tak můžete vybrat byt svých snů. Jste single a vyhovuje vám bydlet v jednopokojovém bytě, nebo jste naopak součástí velké rodiny a chcete si se všemi členy domácnosti užít pohodlí a preferujete větší byty, například 4+kk? Žádný problém. V rezidenci se bude nacházet celkem 272 bytů a 2 ateliéry, takže si na své přijde úplně každý.

Lokalita snů

A co se místa nových bytů týče, pražská čtvrť Žižkov míří vysoko. Podle všech plánovaných úprav bude velice brzy módní lokalitou, ve které si bude přát bydlet každý Pražák. Snoubí v sobě totiž blízkost centra i přírody, tudíž záruku společenského života i klidného bydlení. Pojmenování Byty u parku totiž nevzniklo náhodou, ba naopak. Rezidence chce poukázat na to, že bude situována v blízkosti zeleně, která se postará o klidné bydlení.   Rezidence Byty u parku je projektem, který se rozhodně vyplatí sledovat. Zejména, pokud právě přemýšlíte o tom, že byste chtěli změnit své trvalé bydliště a žít v moderním a funkčním bytě v centru města, ale zároveň mít přírodu a zeleň na dosah ruky.

Publikováno: 30. 05. 2021

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová