Obývací pokoj bez obrazů? To je jako...

Trendy se mění, interiérové dekorace přichází a zase odchází, ale některé přeci jen nikdy nezevšední. Řeč je o obrazech, které mohou mít až magickou moc. Vhodně zvolené motivy promění interiér k nepoznání. Propůjčí místnosti atmosféru a zvýší její estetickou úroveň. Pokud jste právě rekonstruovali obývací pokoj a chystáte se jej zařídit, neměli byste se tomuto nestárnoucímu umění bránit. Někdy stačí jen několik menších kousků!

Vyber si styl a já ti řeknu, jaký jsi

Moderní obrazy na kvalitním plátně neudělají ostudu v žádném obývacím pokoji. Stačí si zvolit odpovídající motiv. Tedy takový, který do interiéru harmonicky zapadne a nebude se „bít“ s ostatními dekoracemi. Nezapomeňte také na to, že bydlení je vaší vizitkou a leccos o vás vypovídá. Také obrazy toho o vás mohou spoustu prozradit. Do romanticky laděného obýváku jsou dobrou volbou motivy květin. V prostorách, které slouží k rozjímání a relaxaci, se zase bude vyjímat Feng Shui. A do moderně pojatého interiéru jsou jako stvořené stylové abstraktní obrazy na plátně. Mladší generace si velmi oblíbila architektonické motivy, dopravní prostředky, celebrity a související témata. K nejprodávanějším typům v posledních letech patří tzv. vícedílné obrazy.

Obraz si můžete koupit i vyrobit

Rozdíly nespočívají pouze v motivech, ale samozřejmě i v technice kresby a výroby. Nádherné obrazy na stěnu do domácnosti si můžete koupit, ale i vyrobit. Specializované prodejci nabízí veškeré malířské potřeby a s trochou kreativity vykouzlíte originální dílo, které nikdo jiný nemá. Anebo si můžete nechat obraz vytisknout z vlastních fotek či obrázků. Ať už se nakonec rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte, že nedílnou součástí obrazu je i rám. Potrpíte-li si na luxusní řešení, poohlédněte se po plátnech zasazených do hliníkového rámu.

Publikováno: 27. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: moderní obrazy do interiéru | obrazy na stěnu