Kam na lyže? Navštivte rakouské Alpy

Lyžování patří bezesporu mezi nejvyhledávanější zimní sporty. Na sjezdovky se každoročně vydávají až 3 miliony Čechů, proto není divu, že na českých horách bývá docela narváno. Tuzemské kapacity nejsou nafukovací a služby jsou v nich mnohdy omezené, z toho důvodu část lidí vyráží za zimními zážitky do zahraničí. Nejlepší lyžovačku v dosahu dojezdu autem nabízí rakouské Alpy. Lyžování v Rakousku má své kouzlo, neboť poskytuje úchvatné zážitky. Stovky kilometrů nejrůznějších typů sjezdovek, lanovky, vleky, panoramata vrcholků velehor a hlavně optimální sněhové podmínky. Lyžování Rakousko je zárukou kvality a prestiže. Nikdy vás nezklame.

Lyžování s opalovačkou

Už jste někdy zažili slunečný den na ledovci? Líbí se vám představa vyjet lanovkou nahoru, občerstvit se v horské restauraci, usednout na lehátko a opalovat se na sluníčku? Tento model je v Alpách naprosto reálný. Lyžování v Rakousku se skipasem nabízí mnoho tváří zimní dovolené, které můžete během zimních sportů zažít. Ani v případě, že se do Alp vydáte jako rodina, se nemusíte bát, že byste se na horách nudili. Lyžování v Rakousku s dětmi je sázkou na jistotu, že zde naleznete široké, klidné a mírné sjezdovky, které jsou lidově řečeno baby friendly a rovněž jsou k dispozici milované fun-parky.

Ideální podmínky po celou sezónu

Alpy mají výhodu ledovcového podloží, kde jsou sněhové podmínky po celou sezónu vynikající. Lyžování na ledovci garantuje výjimečný zážitek například v lokalitě Kaprun, Pitztal, Ötztal, Stubai, Hintertux a Mölltal. Konkrétní lokalitu pro vaši zimní dovolenou poptávejte u cestovní kanceláře Traveller, která se na zimní pobyty v Rakousku specializuje od roku 1990. Individuálně vytvoří dovolenou na míru a podle představ každého klienta. Všechny pobyty v Rakousku jsou realizované s vlastní dopravou.

Publikováno: 08. 10. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Nikola Vondrová