Co nezapomenout na jarní nebo letní svatbě?

Svatební čas začíná. S prodlužujícími dny se nabízejí také širší možnosti, jak využít různých vychytávek pro svatební veselí. Už víte, jak bude váš svatební den vypadat, nebo ještě tvoříte program? Podívejte se na základní prvky, které potěší každého.

Krása přes celou oblohu

Při zimní svatbě rozhodně tolik nevynikne, protože se všichni snaží se dostat co nejdříve do tepla. V teplém počasí se ale svatební ohňostroje setkají s nadšenými ohlasy. Obzor rozzáří tisíce světel a vy budete mít pocit sounáležitosti. Ohňostroje jsou tu přeci jen a jen pro vás.

Barevný dým dotvoří romantické fotografie

Dýmovnice do ruky jsou další tip, který je v současné době trendy. Originální fotky v přírodě se vám podaří snadno vytvořit, když se budete moci opřít o dokonalé umělecké ztvárnění. Je libo bílý dým, nebo třeba všechny barvy duhy? Dýmovnice do ruky vám pomohou uskutečnit i focení skupinek. Užijte si chvilku kreativity.

Venkovní posezení při svíčkách

Pokud je počasí příznivé i ve večerních hodinách, umožněte svatebčanům, aby si mohli vyjít ven. Klidné posezení a prostor pro vykládání, to je přesně to, co ve večerních hodinách mnoho lidí ocení. Na chvíli uniknout hlučné hudbě a jen tak si povídat.

Něco bláznivého?

Nejste příliš příznivci tradičního veselí ve škrobeném oblečení? Uspořádejte svou svatbu třeba v rockerském stylu místo motosrazu, nebo třeba na rybářské chatě u rybníka. V létě můžete realizovat vše, co si jen budete přát. Zajistěte dostatek zázemí i pro mokrou variantu a těšte se, jak si svůj den náležitě užijete.

Jarní a letní svatby mají své kouzlo. Lidé nemusí být jen ve vnitřním prostředí a mají mnohem větší míru svobody. Přichystat si tak můžete i netradiční zážitky nebo pojetí svatby, které se bude naprosto vymykat klasickému pojetí. Už víte, co nebude chybět na vaší svatbě?

Publikováno: 31. 03. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová