Přimějte ostatní věřit ve váš nápad

Dobrý nápad nestačí! Cestu k úspěchu Vám usnadní schopnost prodat sebe či svoji myšlenku. Říkáte, že nemáte pro obchodování či přesvědčování buňky? Nevadí, dobrým obchodníkem se člověk nerodí ale stává! A jedním z míst, které je dlouhodobě úspěšné v předávání know-how v oblasti obchodování, argumentace, přesvědčování je firma ICT Pro s pobočkami v Brně a Praze.

Běžná školení nefungují, požadujte možnost zažít si praxi namísto biflování teorie

Abyste se stali dobrým obchodníkem a vyjednavačem, nestačí ležet v knížkách či navštěvovat teoretické kurzy, důležitá je praxe. A je to právě důraz na praktická cvičení, dostání technik obchodu a vyjednávání „pod kůži“, v čem se kurzy ICT Pro liší od většiny ostatních. Na kurzech ICT Pro budete „reálně“ vyjednávat a obchodovat, poznáte lépe sami sebe, tj. jak jednáte pod stresem, jak reagujete na různé typy obchodníků na druhé strany, co s Vámi dělá ticho, jaký typ zvládání námitek je Vám nejbližší apod.

Kurzy ICT Pro vedou výhradně lektoři, kteří uspěli v praxi

Kurzy ICT Pro vedou lektoři s dlouholetými zkušenostmi z praxe a zároveň lidé, kteří se během své kariéry vypracovali z „řadových“ prodejců na manažery obchodu a vedoucí prodejních týmů. Kurzy jsou tak nabyté zkušenostmi a dají Vám přesně to, co je potřebné k úspěchu v podnikání. ICT Pro nabízí jak kurzy obchodování a vyjednávání pro „začátečníky“, tak kurzy určené zkušeným obchodníkům, vyjednavačům, manažerům, kteří jednají na nejvyšší úrovni, viz nabídka kurzů obchodních dovedností ICT Pro. Investice vložená do získání dovedností obchodovat a vyjednávat se Vám mohou vrátit několikanásobně už v prvních měsících uvádění Vaší myšlenky v život, stejně jako výrazně ovlivnit úspěch či neúspěch Vašeho nápadu. Informujte se tedy ještě dnes o aktuálních kurzech obchodování a vyjednávání pořádaných ICT Pro, případně se s důvěrou obraťte na konzultanty ICT Pro s žádostí o nabídku kurzů vhodných pro Vaši situaci.

Publikováno: 19. 07. 2019

Kategorie: Podnikání a práce

Autor: Nikola Vondrová