5 nejlepších triček s potiskem ideálních pro muže

Jednoduché tričko s potiskem je možná nejdůležitějším prvkem v šatníku každého muže. Jednoduše, stylově a ikonicky se můžete obléci i s tímto kouskem oděvu. Jakých je pět nejlepších triček s potiskem pro muže?

1. Obyčejné pánské tričko s potiskem

Nejdůležitější tričko, které máte ve svém repertoáru, je obyčejné tričko. Ačkoli je to jednoduché, bylo by hloupé podceňovat jeho schopnost povznášet jakýkoli outfit. Jednoduché tričko, které vzniklo jako spodní prádlo pro vojáky a stále se pravidelně objevuje na mužích po celém světě, překonalo všechny styly a roční období. Ať už jste oblečený v obleku nebo na sobě máte jednoduše džíny a obyčejné tričko s potiskem. Zakoupíte jej i na trickovy.cz. Vybrat si můžete z mnoha vtipných motivů, citátů.

2. Pánské tričko střihu Henley

Kombinace mezi základním trikem a polotrikem, henley tričko je skvělý způsob, jak jemně vylepšit svůj vzhled. K dispozici jsou varianty v dlouhém i krátkém rukávu a v široké škále tkanin. Díky tomu budete tento styl využívat po celý rok. I zde si můžete vybrat cool motivy. Prohlédněte si i sekci Trička pro ženy - trendy v designu pro rok 2020.

3. Tričko s dlouhým rukávem

Tričko s potiskem s dlouhým rukávem je nutností vzhledem k jeho všestrannosti. Používejte jej jako základní vrstvu v chladných dnech nebo samostatně během těchto přechodných měsíců. Spárujte jej s džíny nebo chinos pro příležitostný každodenní vzhled. Velkoformátový potisk nebo přizpůsobené menší motivy, neutrální, pruhované nebo čisté bez potisku - možnosti jsou nekonečné, takže si při výběru dlouhého rukávu pohrajte se svou fantazií.

4. Módní pánské tričko s potiskem – vyjádřete se trikem

Tričko s potiskem je efektivní způsob, jak učinit prohlášení. Ať už podporujete vaši oblíbenou značku nebo skupinu, vydáváte politické prohlášení nebo hledáte formu sebevyjádření - potištěné tričko může být stejně hlasité nebo jemné, jak si přejete. Může také být snadným způsobem, jak do vašeho oblečení přidat více barev.

5. Pruhované pánské tričko – ani zde se nebojte potisku

Pruhované tričko původně sloužilo jako uniforma ve francouzském námořnictvu. Díky designu bude navždy elegantní. Pruhované tričko je vynikající alternativou ke vkusnému rozjasnění svého outfitu. Pro klasický vzhled zvolte jednoduchý bretonský pruh v námořnické, černé nebo červené. Silnější linie a doplňkové barvy zajistí odvážnější prohlášení. Přidejte do svého šatníku dlouhou a krátkou variantu rukávu, abyste si tento styl mohli užít po celý rok. Navíc i tato trika lze potisknout cool motivem.

Publikováno: 05. 08. 2020

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová