Na orientální nuru masáž nezapomenete

Tajemný orient nás vždy přitahoval a obdivovali jsme jeho rituály. Není tak divu, že japonské erotické masáže jsou velmi žádané.

Tělo na tělo

Zapomeňte na starosti všedních dní a vyzkoušejte nuru masáž. Japonské slovo nuru znamená v překladu mazlavý, kluzký a to splňuje nuru masáž dokonale. Používá se při ní speciální masážní nuru gel, který je vyrobený z mořských řas, nelepí, naopak je velmi kluzký. Blahodárně působí na kůži, pomáhá její regeneraci a je také antibakteriální, nemusíte se proto bát reakce pokožky ani pokud ji máte citlivou. Nuru gel je rozpustný obyčejnou vodou, po masáži tak jeho zbytky snadno umyjete ve sprše. Po celou dobu trvání erotické masáže se o vás stará masérka a od té běžné se erotická liší tím, že je zakončena vaším orgasmem, tedy jen pokud budete chtít. Kouzlo nuru masáže spočívá v tom, že gel umožňuje masérce klouzat celým tělem po tom vašem bez náznaků lepení nebo tření. Masáž tělo na tělo je jedinečný zážitek, působí prosti stresu i špatné náladě a uvolní bolavé svaly.

Pro nejlepší zážitek

Masáž by měla být příjemná a nezapomenutelná, tedy se musíte cítit pohodlně a je tak možné se dopředu dohodnout s masérkou, že doteky v některých částech těla jsou vám nepříjemné, aby je vynechala. Jinak se věnuje celému tělu včetně intimních partií a pracuje nejen rukama a prsty, ale celým tělem. a to od začátku do konce. Opravdu do konce, protože erotická masáž je zakončena vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Masérka totiž nepracuje jen prsty a rukama, ale celým tělem. Kromě japonské tradiční masáže si můžete vybrat i jiné druhy erotických masáží, netradiční je masáž s pěnou z luxusního mýdla a velmi uvolňující je tantrická masáž. Stud i obavy nechte za dveřmi, jen tak si celou masáž dokonale užijete.

Uvolnit se a nechat o sebe pečovat je skvělým způsobem, jak načerpat novou energii a dobrou náladu. Při masáži si navíc odpočinou i namožené svaly nebo bolavá záda.

Publikováno: 30. 07. 2021

Kategorie: Zdraví a lifestyle

Autor: Nikola Vondrová