Život v Praze nabízí řadu pracovních příležitostí i zábavných večerů

Kdo by nechtěl žít v našem hlavním městě? Nemluvíme nyní jen o mladé generaci, podobná věc napadla už snad prakticky každého. Uplatnění po škole, ale také možnosti kultury, jsou totiž úplně jiné než v okresních nebo krajských centrech. Praha je totiž městem, které snese poměrně přísné západoevropské standardy. Má metro, výbornou síť MHD a mezinárodní letiště je také velmi blízko. Pokud si prohlédneme Žižkov, zjistíme, že má před sebou zajímavou budoucnost. Chcete být u toho?

Byt je skutečně životní investicí

Ve vlastním útulném bydlení se život určitě plánuje lépe. Prodej bytů Praha 3 vrcholí, plynule na něj navazuje projekt Byty u parku, který je určen také pro milovníky Žižkova a okolí. Jde o klidné místo v dosahu přírody s velmi dobrou občanskou vybaveností, díky níž nebudete muset kvůli některým službám cestovat jinam. Školka, školy, možnosti nákupu i posezení v útulné restauraci, procházky v parcích nebo sportovní aktivity. Nebo procházka na oblíbené Riegrovy sady, kam míří Pražané za odpočinkem a příjemným posezením? Vackov nabídne ještě více míst plných zeleně, stačí se jen rozhlédnout – kromě jiného je to sad Parukářka nebo park Židovské pece. A v neposlední řadě, je namístě dodat, že byt je životní investice, ať už se na věc podíváme z kteréhokoliv úhlu.

Bydlení v duchu moderních standardů

Garáž, předzahrádka, lodžie nebo balkon, ale také slunný byt, ve kterém je radost trávit volné chvíle. Prodej bytů v Praze na Žižkově přináší zajímavé možnosti. Do centra města to díky MHD nebude daleko, volnočasových aktivit je pak v okolí poměrně dost. Stačí pak už jen zapřemýšlet nad tím, jestli je pro vás ideálem například 2+kk nebo byste raději pětipokojový byt, protože ve vašich budoucích plánech je rodina s dvěma dětmi.

Publikováno: 22. 01. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová