Proč dát šanci mobilnímu CRM eWay-CRM?

V byznysu dnes hrají ústřední roli rychlost a flexibilita. Proto je nezbytné disponovat nástroji, které umožňují správu kontaktů a projektů kdykoli a kdekoli. Dokáže to například oblíbený mobilní CRM eWay-CRM. Česká aplikace je nedocenitelným společníkem profesionálů, pro něž jsou prioritou maximální produktivita i mimo kancelářské prostředí.

​Kontakty a společnosti na dosah ruky

Díky mobilnímu CRM eWay-CRM můžete mít všechny důležité informace o kontaktech a společnostech vždy po ruce. Do adresáře se dostanete přes své zařízení (s OS Android/iOS) a s pomocí předdefinovaných filtrů či parametrů rychle najdete to, co zrovna hledáte. Prostřednictvím aplikace je také možné posílat SMS a e-maily.

​Už žádné promarněné příležitosti a nedokončené projekty

Zapomeňte na ztracené příležitosti a nejasnosti v projektech. Mobilní CRM eWay-CRM bylo navrženo tak, aby maximálně usnadnilo projektové řízení – a díky předdefinovaným filtrům urychlilo vyhledávání potřebných dat. Samozřejmostí je sdílení veškerých deníků, e-mailů a dokumentů s ostatními členy týmu.

​Nedílnou součástí je i hub

Dostat se do chronologicky seřazené kompletní historie komunikace je v mobilním CRM otázkou jediného pohybu prstu. Hub je k dispozici ve všech klíčových agendách – v kontaktech, společnostech, příležitostech i projektech.


​Offline režim

Neztrácejte čas, když zrovna nemáte k dispozici internet. Mobilní CRM eWay-CRM totiž stejně dobře funguje i bez připojení. Můžete pracovat i offline a po opětovném připojení se databáze automaticky aktualizuje.

​Další užitečné vlastnosti a funkce

Mobilní CRM eWay-CRM vnese do vaší každodenní pracovní rutiny kreativitu. Například díky možnosti připojení fotodokumentace přímo k projektu. Pomocí rychlých akcí zase bez zbytečných průtahů vytvoříte úkoly, deníky a dohody. A s doplňkem eWay-CRM Online získáte přístup k informacím o osobě, se kterou zrovna komunikujete.

Sofistikovaný mobilní CRM eWay-CRM toho umí mnohem více. Přesvědčit se o tom můžete i zdarma. Stačí si stáhnout verzi FREE a pustit se do práce.

Publikováno: 20. 12. 2023

Kategorie: Podnikání a práce

Autor: Nikola Vondrová