Nahlédněte do své budoucnosti

Chtěli byste nahlédnout do své budoucnosti? Dozvědět se, co váš čeká a nemine? Máte možnost! Nechte si vyložit karty! Ty totiž nelžou! Věštba z karet je stará jako lidstvo samo. Veštecké praktiky byly provozovány už ve staré Číně i Egyptu, o kterém se dokonce říká, že je kolébkou tarotu. V našich zeměpisných šířkách se výklad karet dlouho považoval za vyloženě romskou doménu. Byli to právě Romové, kdo ve 14. století tarot přinesl do Evropy. Věštění má ale své místo i v jedenadvacátém století. Nevěříte?

Psychologie, nebo dar od Boha?

Říká se, že kartářky jsou dobré psycholožky. Odhalují budoucnost, nahlíží do životních osudů, poznávají životní cesty. Ony samy ale tvrdí, že disponují darem od Boha. A že věštění vyžaduje celoživotní studium a talent. Který je navíc nutné rozvíjet a pilovat. Pravda je někde mezi. Věštění v každém případě i v jedenadvacátém století přitahuje naši pozornost. Jak si jinak vysvětlit, že spousta celebrit, úspěšných podnikatelek i vrcholných manažerů má své osobní kartářky. Věci mezi nebem a zemí člověka přitahovaly odnepaměti. A věštba z karet se na tomto pomezí pohybuje. Pro nezasvěceného tedy určitě.

Co karty prozradí?

Prostřednictvím karet vám každopádně prozradí mnohé. Odpoví vám na různé otázky týkající se zdraví, vztahů, práce i dětí. Jste zamilovaní a zajímá vás, jestli je vaše láska opětovaná? Zeptejte se na to karet. Stojíte před důležitým životním rozhodnutím? Rádi byste se dozvěděli, jestli získáte svou práci snů? I tuto odpověď vám karty poskytnou. A spoustu dalších. O tom, že to funguje, tedy že karty nelžou, se ale bohužel dozvíte až s odstupem času.

Nebojte se špatných zpráv

Bojíte se, že se dozvíte nějakou špatnou zprávu? Nebojte, ty kartářky přímo nikdy neříkají. Jen naznačují. Upozorní, že před sebou máte těžké období. Nebo, že si na sebe máte dávat pozor. V každém případě vás uklidní. Ze sezení s kartářkou byste rozhodně neměli odcházet sklíčení.

Jak a kde si karty nechat vyložit?

Ideální je samozřejmě osobní návštěva kartářky. Možné je ale i věštění po telefonu. Některé dokonce, jako například věštírna orisio.cz, fungují nonstop. 24 hodin denně, 365 dní v roce. Pokud budete mít potřebu, můžete své kartářce zavolat i o půlnoci. Vyslechne vás, utiší a poradí. Zkrátka udělá vše pro to, abyste mohli jít spát s čistou hlavou.

Publikováno: 07. 08. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová