K čemu slouží deflektory a proč si je pořídit?

Existují doplňky, které by si měl pořídit každý motorista. A když ne každý, tak alespoň většina. Na seznam „must have“ příslušenství do auta beze sporu patří deflektory. Opravdu jste o nich ještě neslyšeli, případně netušíte, jaký je jejich reálný přínos? O tom, k čemu deflektory slouží a proč byste za ně měli utratit těch pár korun, co stojí, si můžete přečíst v následujících odstavcích.

Rosí se vám v autě okna?

Deflektory zajistí, že si v sychravém počasí vyvětráte interiér auta bez nepříjemného průvanu!

I za deštivého počasí potřebujete v autě čerstvý vzduch?

Díky deflektorům si máte možnost si stáhnout okna, aniž by vám do auta kapalo. Obvykle mají průměr 7-8 cm, okno auta jednoduše spustíte pod okraj deflektoru a efektivně provětráte interiér auta.

Jste náchylní k nachlazení a trápí vás alergie? Kromě toho se vám nelíbí vyšší spotřeba kvůli používání klimatizace?

Objednejte si deflektory a bude se vám v autě dobře dýchat za všech okolností. Velká výhoda deflektorů: chrání vaše zdraví snižuje náklady podle po mnoho let.

Nedokážete si během jízdy odepřít kouření?

Deflektory vám usnadní život i v tomto směru! Cigaretový kouř bude při mírném stažení okna odcházet z auta.

Bojíte se, že vaše děti během jízdy prochladnou?

Neradi používáte klimatizaci, když cestujete společně s menšími dětmi? Namontujte si deflektory cestujte bez jakýchkoli nepříjemností souvisejících s používáním klimy.

Oslepily vás už během jízdy silné sluneční paprsky?

Deflektory zmírňují působení nepříjemných boční sluneční paprsky, čímž napomáhají k bezpečnější jízdě.

I v letních dnech máte možnost si auto vyvětrat

Během teplých dnů, můžete nechat částečně stažená okna na autě. Okno auta spustíte pod okraj deflektoru a tím pádem si provětráte interiér auta. Jednoduché, ale velmi účelné. Potřebujete snad další důvody, proč investovat pár set korun? Deflektory za v každém případě vyplatí – podobně jako praktické vany do kufru. Tak neváhejte a vylepšete svůj silniční koráb co nejdříve!

Publikováno: 28. 07. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Nikola Vondrová