Jak potěšit ženu? 5 tipů, díky kterým zaručeně zabodujete

Vykouzlit ženě úsměv na rtech a učinit ji šťastnou není tak složité, jak si spousta mužů myslí. Pokud vás brzdí špatné zkušenosti z minulosti a bojíte se, že příště opět selžete, inspirujte se následujícími tipy. Jsou praxí ověřené a skutečně fungují.

Řekněte jí, že ji milujete

Dva slova, která mají magickou moc. Kdy naposledy jste se jí podívali do očí a řekli, že ji milujete. Právě jste se naučili jednoduché, a přitom základní pravidlo spokojeného vztahu. Můžete ho snadno povýšit na další level tím, že své vyvolené čas od času napíšete milostný dopis.

Překvapte ji květinami

Staromódní? Ale kdeže! Stylová kytice je klasika, která nikdy nezestárne. Květinami ji určitě neurazíte, naopak jí dáte najevo, že pro vás stále znamená to, co v prvních měsících vztahu. A když od vás dostane pořádný puget, úplně roztaje.

Darujte zlatý šperk

Ženy milují hezká slova, voňavé květy a… šperky všeho druhu. Můžete jí donekonečna kupovat zlaté řetízky a vždy budete mít jistotu, že vás odmění dlouhým polibkem. Ale jaký šperk zvolit, aby byla radost větší než obvyklá? Záleží na tom, co má nejraději. Můžete zvolit zlaté přívěsky s motivy, které jsou jí blízké, ale chybu neuděláte ani v případě náušnic, prstenu či jiného šperku.

Respektujte ji

Rytíři ještě nevymřeli. A pokud ano, je nejvyšší čas obnovit tradici gentlemanů, kteří se k ženám za všech okolností chovají galantně a respektují je. Zdvořilost je výsada, jejímž prostřednictvím navodíte ženě svého srdce trvalý pocit spokojenosti. Nebude vás nic stát a efekt vám vyrazí dech.

Naslouchejte ji

Naslouchat není to samé jako poslouchat. Snažte se ženu pochopit a dávejte ji pozornost bez ohedu na to, o čem s vámi právě hovoří. Je to pro ni důležité!

Publikováno: 29. 06. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová