Žhavé pánské módní trendy pro rok 2021: Co letos nosit a být "in"?

Každý, kdo patří mezi milovníky módy a není mu lhostejné, v čem se vydá do ulic, netrpělivě čeká na každou informaci ohledně nových trendů. Pokud jste letos trochu zaspali a propadli dojmu, že nás koronavirus uvězní mezi čtyřmi stěnami, jste na omylu. Situace se uklidňuje a s ní i počasí, které pobytu na čerstvém vzduchu vyloženě přeje. Tak v čem vyjít ven a neriskovat konfrontaci s módní policií?

Čemu letošní rok rozhodně přeje, jsou pastelové barvy, květinové vzory, ale také neon, safari styl a v neposlední řadě army look. Pokud si na sebe vezmete manšestráky nebo se vydáte ven v outfitu, který evokuje návrat do 70. let, neuděláte chybu. Zřejmě vám teď došlo, že rok 2021 vibruje všemi směry a emocemi. Laik by řekl, že vše je povoleno a v podstatě by nebyl daleko od pravdy. Volnočasovému oblečení nyní dominuje oversize a výrazný street style. Pokud doma nemáte žádné oblečení v podobném duchu, napravte to.

V kurzu však nejsou pouze květinové vzory. Až budete na přelomu jara a léta vybírat tílka nebo trička, nebojte se sáhnout po kostkách, páscích či stylových patchorkových grafikách.

Co je letos rozhodně IN, je rozměrné oblečení. Oversize opanoval ulice a velmi pravděpodobně se dostane také k vodě – koupací kraťasy teď budou mnohem lepší volbou než slipové či boxerkové plavky.

No a pokud ještě stále nemáte novou jarní bundu, udělejte si v šatníku místo pro kousek ve stylu bomber. Může se jednat o klasiku ala 70. léta, bundu z nylonu i oversize. Velký comback hlásí také svetrové vesty – samozřejmě v moderním provedení, tedy s nápaditými motivy a ve výrazných barvách.

V létě pak určitě nezapomeňte na pár kousků v námořnickém stylu. Trikolóra v podání bílé, modré a červené bude absolutně neodolatelná. Bez trička, bermud či sportovně laděného sáčka v elegantní námořnicky modré se určitě neobejdete. Potisky tematicky blízké ke všemu, co nějakým způsobem souvisí s oceánem, jsou samozřejmě vítané!

Publikováno: 20. 04. 2021

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová