Jarní počasí a spodní prádlo: jak spolu souvisí?

V zimě jsme rádi, že je nám teplo, nosíme dlouhé kalhoty a svetry a spodní prádlo až tak moc neřešíme, protože zkrátka není důvod. S jarním sluníčkem už ale nad výběrem prádla přemýšlet musíme. Procházky v přírodě jsou jednou z hlavních zábav lidí v současné době. Venku už svítí sluníčko, teploty jsou často skoro letní a my vytahujeme ze skříní kraťasy a letní kalhoty, abychom se cítili lépe. Pro pohodlí při aktivním pohybu je důležité správně vybrat spodní prádlo, aby nás nikde neškrtilo, netlačilo a také nepřekáželo. Dámy mají na výběr mnoho střihů, od nízkých brazilek až po sportovní kalhotky s nohavičkami, u mužů je situace přeci jen jednodušší. Dbát musí především na to, aby jim prádlo dobře sedlo, nijak je neomezovalo v pohybu a zároveň poskytovalo dostatečnou oporu intimním partiím. Pohodlí záleží na správné velikosti a především střihu.
  • Trenýrky mají střih volný, vzdušný a jsou tak skvělé do horkých dní i na procházku. Hodí se pod volné bermudy, naopak pod upnutými džínami riskujete otlačení kůže ze shrnutých nohavic. Volnější střih bez patřičné opory může působit nepříjemné pocity při sportu, při běžném nošení ale nabízí hodně pohodlí a volnosti.
  • Boxerky jsou naopak svým střihem pro sport velmi vhodné, protože kopírují tělo a dobře drží vše na svém místě. Jsou upnuté a anatomicky tvarované a tak je užijete i pod úzké kalhoty nebo šortky, kde nebudou vidět.
  • Slipy se vrací na výsluní díky svému střihu, který je pohodlný a dokonale kopíruje postavu. Poskytují perfektní oporu při jakékoli aktivitě a proto si je tolik oblíbili i profesionální sportovci. Zapomeňte ale na nudnou bílou a šedou, jako tomu bylo dřív. Pánské slipy v moderním pojetí jsou navíc i velmi slušivé a trendy.
Při pohybu i odpočinku je samozřejmě na prvním místě pohodlí. To zaručí kvalitní materiál, dobře zvolený střih a také správná velikost, aby nás nikde nic netlačilo a neškrtilo. Dobře padnoucím prádle si pak můžete užít jakoukoli aktivitu bez omezení.

Publikováno: 29. 04. 2020

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová