Jaká je nová Kimbi půjčka od Zaplo?

Na nebankovním trhu se nedávno objevila nová půjčka. Nese název Kimbi a stojí za ní známý poskytovatel úvěrů Zaplo Finance s.r.o. Nejedná se však o dvojče již zavedeného produktu, ale o zbrusu nový úvěr s úplně jinými parametry. Společnost Zaplo s ním zacílila na jiný segment zákazníků.

Delší doba splatnosti

Specifickým parametrem tzv. rychlých půjček je jednorázová splátka a krátké období splatnosti (obvykle do jednoho měsíce). V tomto směru se Kimbi půjčka od Zaplo půjčky liší. Nejkratší doba splatnosti jsou 3 měsíce a v případě zájmu si může žadatel nastavit až 24 měsíců. Další rozdíl spočívá v úvěrovém limitu – ten začíná na 10 000 Kč a končí u 60 000 Kč. Je tedy zřejmé, že se jedná o dlouhodobější úvěr, který slouží na větší údaje. Ostatní vlastnosti jsou však podobné těm, kterými se chlubí Zaplo. Také Kimbi půjčka je relativně dostupná, transparentní a lze si ji sjednat z pohodlí domova na přehledném webu s propracovanou kalkulačkou splátek.

Maximální flexibilita

Další výhodou Kimbi půjčky je možnost komfortní správy účtu přes počítač, tablet či mobilní telefon. Dále pak dostupnost pro zájemce s negativním záznamem v registru dlužníků. Což neznamená, že by poskytovatel nabízel peníze všem problémovým klientům. Šanci však mají i ti, kteří v SOLUSu jsou, protože žádosti bývají posuzovány individuálně. A teď to nejdůležitější. Kimbi půjčka je velmi flexibilní. V praxi to znamená možnost odložení termínu měsíční splátky a změnu její výše. Je tedy jen na vás, za jak dlouho půjčku umoříte, samozřejmě v rámci výše uvedených limitů.

Bohužel není nejlevnější

Daní za rychlost, flexibilitu a dostupnost je vyšší RPSN. Kimbi není tak výhodná jako nebankovní půjčka Zaplo.cz a našli byste i jiné půjčky s nižší celkovou splatnou částkou. Na druhou stranu nepatří ani k nejdražším půjčkám – volba je tedy vždy otázkou osobních preferencí.

Publikováno: 17. 10. 2017 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: kimbi půjčka | nebankovní půjčka zaplo.cz