Auto/moto

Jak nejrychleji prodat vozidlo

Rádi byste použili finance za vaše vozidlo na nákup nového auta, nebo na své další projekty? Máme pro vás tipy na extra rychlý prodej auta. Který z nich využijete vy?

Výkup vozidel vám dodá finance ihned

Jestliže je faktor času pro vás podstatný a nepřejete si čekat dlouhé měsíce, než se najde vhodný kupce pro vaše auto, zvolte výkup vozidel. Právě tímto způsobem budete mít jistotu, že za své auto získáte maximální možnou cenu, a navíc bez čekání. Výkup auta zajistí finance na vašem účtu nebo na ruce ihned po podpisu smlouvy. Tímto způsobem se dají vykupovat i havarovaná vozidla, dodávky, nebo třeba auta s leasingem. Výkup je nejrychlejší možnost, jak auto prodat.

Prodej přes bazar chvíli trvá

Pokud vám nevadí, že budete chvíli čekat, a že budete muset platit autobazaru provize z prodeje, jděte do prodeje vozidla za pomocí autobazaru. Buď se domluvíte, že se autobazar postará i o schůzky s případnými zájemci, nebo si je ošéfujete sami. Prodej přes autobazar je o něco méně výhodný. Čekáte totiž déle, než se objeví vhodný zájemce o vozidlo. To může trvat několik měsíců, během kterých hodnota vašeho vozu stále klesá. Pořád se ale jedná o možnost, jak auto prodat během několika měsíců. To samé platí i pro výkup dodávky.

Mějte vše ve svých rukou

Nepřejete si, aby vám do prodeje někdo zasahoval? V tom případě si zajistěte, abyste měli prodej svého vozu pevně ve svých rukou. Budete potřebovat dobře sepsanou smlouvu a hodně trpělivosti. Auto nafotíte, napíšete poutavý inzerát. A čekáte, až se někdo ozve. Následně trávíte svůj čas schůzkami s případnými zájemci. Ti se samozřejmě snaží snížit cenu vašeho vozu tím, že na něm hledají nedokonalosti. Chce to ale pevné nervy a jistě se vám prodej podaří. Může to ovšem několik měsíců trvat.

Prodej auta je nejrychlejší pomocí výkupu. Také ostatní možnosti jsou však k dispozici.