Gymsack: V jednoduchosti je síla. Udělejte si radost batůžkem se stylovým potiskem!

Klasický batoh je někdy jako kanón na vrabce. Pokud si s sebou chcete vzít jen pár základních věcí, bude se vám hodit menší a lehčí varianta zvaná gymsack. Jedná se o menší batůžek, sportovní pytlík... prostě vak na záda, který pojme vše podstatné. S vhodně zvoleným potiskem navíc vypadá skvěle. Pro inspiraci jsme pro vás vybrali pár pěkných kousků z e-shopu bastard.cz.

Jsem ve formě

Stylový gymsack jako stvořený pro každého, kdo potřebuje praktický vak na oblečení do fitka. Jak jinak sdělit ostatním, že máte životní formu? Anebo do ní máte daleko a chcete se vyhnout uštěpačným poznámkám ohledně své postavy? Roztomilé prasátko ve formě od bábovky se bude na vašich zádech vyjímat.

Just different

Připadáte si jako černá ovce rodiny? Možná jste jen jiní, než se od vás čeká. Prostě nejdete s davem, máte vlastní hlavu... a proto byste měli dát ostatním najevo, že jste si toho vědomi. Gymsack s potiskem „just different“ si zamilujete.

Ctrl + alt + del

Jasná volba pro ajtáka. To se jednou takhle sešly klávesy ctrl, alt a del. Co následovalo? To vám zřejmě nemusíme vysvětlovat, ostatně můžete vyzkoušet a uvidíte. V každém případě zvažte tento vak. Pokud máte kladný vztah k počítačům, nemůžete ho nemít!

Bastard

Jak dát ostatním vědět, že jste tak trochu... bastard? Poměrně snadno. Stačí, když budete mít vždy při sobě gymsack s odpovídajícím potiskem. Vaše okolí bude vědět, s kým má tu čest.

Trička, mikiny a mnohem více

V e-shopu najdete kromě gymsacku také trička s krátkým rukávem, mikiny, trenky a pánské ponožky. Vše samozřejmě se stylovými potisky a v prvotřídní kvalitě. Potrpíte-li si na originální módu, nacpěte si šatník k prasknutí!

Publikováno: 10. 12. 2017

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: gymsacky | vak na záda