Zbavte se starého oblečení jednou provždy

Máte plný šatník oblečení a přesto pocit, že nemáte co na sebe? Je na čase, abyste vytřídili svůj šatník a nechali v něm jen to, co vám padne a víte, že vám sluší. Zbavte se starého oblečení a najděte svůj nový styl.

Kam se starým oblečením

Slyšeli jste už poučku, která vám pomůže rychle a jednoduše vytřídit šatník? Za každý nový kousek do šatníku musíte jeden starý odložit. Díky tomu budete mít pořád stejný počet oblečení, přitom bude nové, kvalitní a nebudete mít pocit, že nemáte co na sebe. Staré oblečení můžete vyhodit, malé kousky oblečení darovat nebo prodat. Existují také textilní kontejnery, které slouží k recyklaci oblečení.

Jak vytřídit šatník

Začněte tím, že všechno oblečení vytáhnete ze šatníku. A tím je myšleno i spodní prádlo, podprsenky, pánské bavlněné trenýrky a klidně i ponožky. Zbavte se oblečení, které je vám malé, které vám nesedí nebo se v něm necítíte z jakéhokoliv důvodu dobře. Při vytřízení šatníku myslete také na to, kolik oblečení reálně nosíte.

Najděte svůj styl

Důležitým krokem, jak vytřídit svůj šatník, je najít styl. Pokud máte rádi sportovní módu, případně ležérnost a eleganci, budou ve vašem šatníku hrát prim například kalhoty. Romantičky ocení sukně, šaty a například košile se vzorem květin. Nebojte se kombinovat víc stylů najednou nebo si najděte osobitost v oblékání. Inspirujte se oblíbenými celebritami, případně módními trendy v časopisech nebo přímo na módních přehlídkách.

Na čem nešetřit

Rozhodně nešetřete na dámském ani pánském spodním prádle. Padnoucí prádlo je základ komfortního šatníku. Bez milosti vyhoďte zaprané a obnošené prádlo a pořiďte si dostatečné množství kalhotek, podprsenek a také bavlněných trenýrek. Zbavením se starého oblečení, získáte prostor pro nové kousky, které vám skvěle sednout. Podpoříte tím své sebevědomí a správné držení těla.

Publikováno: 21. 07. 2021

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová