Tlaková myčka – odvede tvrdou práci při čištění za vás

Tlaková myčka vám ušetří práci při zazimování zahrady a venkovního vybavení, ať už jde o terasy, schody, či jezírka. S vysokým tlakem a praktickými nástavci na tlakové myčce budete na zimu připraveni snadno a efektivně.

Přichází podzim a s ním potřeba připravit zahradu, terasu a další venkovní prostory na zimu. Chcete-li, aby tato údržba byla snadná a efektivní, není třeba se unavit drhnutím a škrábáním. Tlaková myčka je tím správným nástrojem, který vám s radostí přinese rychlé a bezstarostné čištění. Od kol po schody a terasy až po bazény a jezírka, tlaková myčka vám usnadní práci ve všech těchto oblastech. Tento článek vám představí, jak tato chytrá technologie funguje a jak ji využít k nejlepším výsledkům při úklidu venkovního prostoru a přípravě na zimu. Navíc se dozvíte, jak využít dešťovou vodu pro udržitelnost a úsporu. Nenechte zimu překvapit – nechte tlakovou myčku, aby vám pomohla.


Chytrý pomocník, který vám i poradí!

Na všechny nelibé práce okolo domu i zahrady můžete využít chytrou Tlakovou myčku K 5 POWER CONTROL HOME, která se vám díky všestranným funkcím bude hodit i na mytí motorových miláčků, květináčů a vůbec všeho, co si žádá precizní vyčištění.

Tlaková myčka K 5 POWER CONTROL HOME vytvoří tlak 145 barů a nedá tak nečistotám žádnou šanci. Tlak samozřejmě můžete regulovat podle potřeby. Vodou chlazený motor v kombinaci se dvěma precizníma tryskami budou přímo postrachem i zašlé špíny. Mile vás potěší i nástavec na čištění podlah a zdí, díky kterému perfektně vyčistíte dlažbu, beton i dřevo, a to díky ochrannému krytu bez cákání vody.

Mrkněte, jak snadná práce s moderní tlakovou myčkou může být:


Tlaková myčka si poradí s nečistotami i mechem, stačí zvolit správný tlak vody. Pokud si nebudete jistí, vždy naleznete nápovědu v manuálu anebo ještě lépe, v mobilní aplikaci Home & Garden, kde naleznete přesné instrukce. Takže zvládnete i šetrně vyčistit auto nebo právě zahradní nábytek a dřevěnou terasu. Navíc s myčkou můžete využít i vodou dešťovou či z rybníku, což zase ušetří vaši peněženku.

Chcete hravě vyčistit i okapy? Můžete spojit síly moderních pomocníků! K tlakové myčce můžete totiž připojit Sadu na čištění potrubí a okapů PC 20. Vysoký tlak a samostatný pojezdový vozík umožňují odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracují za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují dlouhou životnost. S délkou hadice 20 m zvládnete čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7. A kdykoliv přepnete mezi aplikacemi.


I čištění může být opravdu hračka, stačí sáhnout po užitečných pomocnících!

Chcete vědět ještě více? Všechny informace naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 31. 10. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Jana Melicharová