5 míst, kde možná najdete životního partnera

Cítíte se sami jako kůl v plotě, a rádi byste svou situaci v co nejkratší době změnili? A jak je vůbec možné, že většina lidí ve vašem okolí již někoho má, a jen vy jste pořád single? Zřejmě jen nevíte, kde se po spřízněné duši poohlédnout – proto jsme pro vás připravili pět praktických tipů. Zda si některý z nich vezmete k srdci, je na vás.

1. V práci

Docházíte do zaměstnání? Možná se ta pravá či pravý nachází mezi vašimi kolegy. Pokud je vám někdo z okruhu spolupracovníků sympatický, domluvte si rande. Ale nezapomeňte, že když to náhodou nevyjde, budete s dotyčnou či dotyčným stále v kontaktu. O nepříjemné situace tak nebude nouze.

2. Na online seznamce

Seznamování přes internet není jen pro podivíny. Ověřená seznamka je naopak sázkou na jistotu, protože si sami vyberete na základě různých kritérií. Nebudete omezeni pouze na určitý okruh lidí a zaměříte se na specifikou skupinu která vám vyhovuje. Pro představu: Pokud vám je blízká víra, pak je pro vás jako stvořená křesťanská seznamka.

3. V baru

Zajdete-li si čas od času „na jedno“, pak jste si jistě všimli, že nejste zdaleka jediní osamocení štamgasti. Pokud máte kuráž, přisedněte si k někomu, kdo vypadá opuštěně a dejte se do řeči. V lepším případě získáte známost, v tom horším si uříznete ostudu. Odvážným štěstí přeje!

4. V MHD

Seznámit se v autobusu nebo ve vlaku? Ve filmu je to poměrně časté, tak proč to nezkusit. Třeba vaší pravidelnou linkou jezdí i někdo, ke komu skrytě chováte sympatie. Přisedněte si a navažte kontakt. Bude to chtít trochu odvahy, ale třeba se z toho něco vyklube.

5. V parku

Pokud si dopřáváte pravidelný jogging v parku, jistě jste si všimli, že kromě vás je tam i spoustu dalších osamocených běžců. Logicky by mělo jít o single lidi, protože právě ti dle statistik dbají o své zdraví více než zadaní. Zkusíte své štěstí? Nezapomeňte nám dát vědět, kde jste našli životního partnera vy. Bylo to v parku, MHD, nebo vám pomohla ověřená seznamka? Inspirujte ostatní a přispějte do komentářů v diskuzi!

Publikováno: 28. 01. 2018

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: jak se seznámit | rady jak se seznámit