Stejná barva dřezu, kuchyňské baterie a úchytek dodá místnosti čistotu a styl

Dřezy jsou nedílnou součástí kuchyně stejně jako stolové podnože a nábytkové kování. S objevením nové koncepce materiálů bylo umožněno, aby se i tyto každodenně používané předměty staly součástí bytové architektury. Jakou barvu si vyberete?

Konečně plně integrováno

S nástupem nových materiálů bylo konečně umožněno, aby se kuchyňské dřezy propojily s celkovou koncepcí kuchyně. Keramické dřezy představující originální a přírodní koncept pohledu na kuchyňský prostor se najednou ocitly v doprovodu dalšího materiálu. Granit. Granitové dřezy se totiž dají sehnat v celé řadě barevných provedení. Vyrábějí se ale také stojánkové baterie ve stejném barevném provedení. Najednou je skutečně možné integrovat dřezy do celkové podoby kuchyně.

Vždy uklizeno

Když nebude v místnosti nic, co by poutalo příliš mnoho pozornosti, bude zde vzdušno a uklizeno. K tomu patří i fakt, že je dnes možné si sjednotit barvu celé kuchyně. Je libo čistě bílou kuchyňskou linku, která přinese dostatek nápaditosti i příliv světla, který tolik potřebujeme? Bílá pracovní deska, dřez i baterie se postarají o dojem vždy uklizeného prostoru. Když si pořídíte také bílou rychlovarnou konvici a další spotřebiče, najednou máte vždy uklizeno, aniž byste cokoliv změnili.

Děti se rychleji naučí uklízet

Stejná barva celé kuchyně pomáhá také našim nejmenším. Ti jsou většinou zvyklí si třídit své věci podle barevného zařazení ve svém pokojíčku. Když si budou uklízet své nádobí, ihned je pro čistotu kuchyně napadne, že si svůj talířek raději ihned odloží do myčky. Vy tak máte vystaráno a nemusíte řešit, kdo se bude starat o následný úklid kuchyně. Všichni společně tak budete mít radost z čistého prostoru kuchyně. Nové materiály umožňují sjednotit barevnou koncepci kuchyně. bílá, šedá, nebo třeba ivory, to je jen základ široké palety výrobků, které jsou přímo připraveny doplnit váš domovní prostor.

Publikováno: 31. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová