Máte rádi dožínky a vinobraní? Hotspoty zajistí nůžkové stany

Babí léto jde ruku v ruce s dožínkami, hody, vinobraním, burčák festy a nejrůznějšími kulturními akcemi, oslavujícími úrodu. Lidé se scházejí, aby se veselili a oslavili čas plodnosti a hojnosti, který se pomalu chýlí ke svému sezónnímu vrcholu. Není divu, že se pořadatelé předhánějí v tom, kdo vymyslí lepší zábavný program a přitáhne větší pozornost. Letos je tomu nejinak. Přestože koronavirus pozměnil plány mnohých, organizátoři si s omezeními bezvadně poradili a pomocí rozdělení do sektorů většina akce probíhá v nezměněném programu, jen na větší ploše s většími rozestupy. Aby větší prostory disponovaly veškerým potřebným zázemím, zajistí nůžkové stany.

K čemu slouží?

Nůžkový stan je možné využít jako místo k prodeji výrobků, jako plocha pro občerstvení, místo pro hudebníky a kapely, moderátory, ale stejně tak jako odpočinková zóna pro umístění pivních setů a návštěvníky. Výhodou nůžkového stanu je, že nepromokne a odolá povětrnostním vlivům. Velkým bonusem těchto mobilních objektů je možnost sebeprezentace. Zakoupený stan přímo vybízí k reklamnímu potisku na opláštění. Stan je vyroben z masivní konstrukce a z impregnovaného polyesteru o hustotě 230g/m2. Nemá žádné plastové díly na propojení, všechny díly jsou kovové. Výška boční stěny je 2,10m, světlá výška pak 3,10m. Stan je lehce rozložitelný a složitelný, přímo tak vybízí k rychlé expedici a snadné logistice. Pro kulturní a prodejní akce je jako stvořený.

Azyl pro návštěvníky

Při větším počtu lidí, které hodlá pořadatel umístit pod jednu střechu, se doporučuje párty stan nůžkový. Je možné jej pořídit v různých velikostech, od rozměrů 3x6 metrů, po extra plochu 8x20 metrů, která se rovná 160 m2 zastřešení. Stan je možné postavit jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu, konstrukce má připravené otvory pro každý typ ukotvení. Je možné vybrat stan s okny nebo bez oken a hlavně, je technicky reálné spojit dohromady více stanů dohromady, jak na šířku, tak i na délku, pomocí spojovacího žlábku. Ke všem stanům umí dodavatel MP Tent poskytnout i zázemí, jako je podlaha, stoly, lavice, ubrusy a osvětlení.

Publikováno: 24. 08. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová