Kvalitní dopravní značení zajistí certifikovaná firma

Potřebujete vyřešit dopravní značení? Ačkoliv se to nemusí zdát, tak dopravní značky a další dopravní značení nemusí vždy mít na starosti pouze státní instituce nebo obecně samosprávní celky. Existuje také celá řada soukromých vlastníků komunikací, takovým příkladem může být třeba příjezdová cesta nebo parkoviště. Pokud jste vlastníkem části komunikace, můžete chtít v mnoha případech vyřešit také dopravní značení. Pro tyto účely je potřeba oslovit certifikovanou firmu. Jak na to, to si řekneme v našem článku.

Dobrá firma je základ

Právě oslovení dobré firmy je to nejdůležitější, a to zejména proto, že samozřejmě bude tát za samotným vypracováním projektu a jeho realizací. Důležité je, že firma musí být certifikovaná, tzn. že má oprávnění pro instalaci dopravního značení. Důvodem je, že dopravní značení musí samozřejmě splňovat veškeré právní náležitosti definované zákonem, proto nemůže takové značení realizovat kdokoliv. Mezi takové firmy patří dopravní značení Praha AZznačky, což je firma s dlouholetými zkušenostmi a dobrými referencemi. Také to je důležité při výběru firmy pro realizaci vašeho projektu.

Od dobré firmy můžete také očekávat:

- Návrh optimálního řešení pro vaši situaci

- Vypracování projektu a jeho nacenění

- Vlastní realizace projektu s dodržením všech parametrů


Od dobré firmy pro realizaci dopravního značení si zkrátka vždy zajistíte řešení na klíč. Tak by to mělo být v ideálním případě, protože se nemusíte v podstatě o nic starat. Vše zkrátka přenecháte profesionálům. Před samotným zadáním projektu byste ale o dopravním značení určitě také měli něco málo vědět.

Jaké dopravní značení je na výběr?

Samozřejmě zde máme jednak klasické dopravní značky, tedy dopravní značení svislé, ale také dopravní značení, které se nanáší přímo na povrch vozovky, kterému se říká dopravní značení vodorovné. Využít můžete také pronájem dopravních značek, pokud chcete použít dočasné dopravní značení.

Publikováno: 29. 05. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Jana Novotná