Jak rychle získat peníze před výplatou?

Dostali jste se do špatné finanční situace a hledáte způsob, jak z ní elegantně vybruslit? Pokud jde o jednorázový problém, který se nebude opakovat, můžete si požádat o rychlou půjčku – tzv. půjčku před výplatou. Nabízí se však i řada jiných způsobů, například prodej věcí či darování krevní plasmy.

Nebankovní půjčka před výplatou

Vhodně zvolená nebankovní půjčka může zažehnat vaše finanční problémy, ale otázkou je, zda nepůjde jen o dočasný efekt. Odpovězte si proto na otázku, zda budete mít dostatek peněz na to, abyste dluh bez problémů uhradili a nemuseli si půjčovat znovu. Zároveň si důkladně prověřte poskytovatele. Půjčka online je díky legislativním změnám bezpečnější než kdykoliv předtím, ale přesto můžete narazit na podvodníky, kteří zákony obchází např. formou půjček na živnostenský list. Chcete-li mít jistotu solidního jednání a transparentních podmínek, zažádejte o rychlou půjčku u licencované společnosti s členstvím v APNÚ.

Prodej osobních věcí

Prodávat své věci? Nejde o zoufalý krok, ale o naprosto logické řešení. Pravděpodobně máte pár hodnotnějších kousků, které již na nic nepotřebujete a jen vám doma zabírají místo. Může se jednat o elektroniku (např. starší model smartphonu, notebook...), ale také o šperky či jiné věci o hodnotě v řádu set až tisíců korun. Věci lze prodat přes inzertní servery či v zastavárně, kde za ně dostanete hotovost na ruku. Špatnou volbou nemusí být ani rychlý prodej přes aplikace typu Letgo.

Prodej krevní plasmy a spermatu

Peníze můžete získat i za trochu sebe sama. Nemusíte přitom prodávat ledvinu – stačí, když se dostavíte do krevní banky a darujete trochu plasmy. Odměnou vám bude několik set korun za čas strávený na křesle. A pocit, že jste udělali správnou věc. Mnohem zajímavější částku však získáte za darování spermatu. Dárci jsou horké zboží a někteří si vydělávají až několik tisíc korun za měsíc.

Publikováno: 03. 10. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: jak rychle získat peníze | prodej věcí | rychlá půjčka