Co darovat blízkým k narozeninám pár týdnů po vánočních svátcích?

Mít narozeniny pár týdnů po vánočních svátcích, to není zrovna štěstí. Tedy pro člověka, jenž má narozeniny, je to v pořádku, ale lidé, kteří ho mají něčím obdarovat, kteří mu mají dát nějaký dárek, pro ně je to krapet oříšek a nepříjemnost. Vybírat člověku dárek pár týdnů po vánočních svátcích, to je velice těžké. Většinou se dostane všechno, co si člověk přál, navíc mnozí lidé se ještě vrhnou po hlavě do obchodních center v lednu, kdy vypukávají velké povánoční výprodeje. A tak přijít s něčím, co by oslavenec ještě neměl nebo nedostal či si to sám nekoupil, není snadné. Sice je zde možnost darovat oslavenci peníze, pravdou je, že peníze nejsou vhodné od kohokoliv. Většinou je vhodné, když je dají rodiče nebo prarodiče, ale tím to hasne. Ostatní příbuzní by už měli přijít s něčím hmotným. Jenže co by to mělo být? Naštěstí pro vás máme pár tipů, které oceníte. Jsou to taková esa v rukávu, která můžete při těchto situacích využít.

Sedací vaky jsou skvělý dárek

Pokud máte ve své rodině někoho, kdo pravidelně čte nebo koho baví jen tak lenošit, proč mu nedarovat sedací vak? Sedací vaky jsou kus nábytku, který se hodí do pracoven, dětských pokojů, do obývacích pokojů nebo třeba na zahradu. Je to místo, kde se dobře uvelebíte a kde můžete v poklidu číst oblíbené knihy nebo kde můžete jen tak relaxovat s hydratující maskou na tváři. V případě, že sedací vak oslavenec ještě nemá, najednou máte eso v rukávu. Využijte ho a pořiďte oslavenci takový vak, který se mu bude líbit i od pohledu.

Stavebnice pro návrat do dětství

Má oslavenec dětskou povahu nebo se jedná dokonce o dítě? Proč mu nedarovat stavebnici? Stavebnice je něco, s čím si děti pohrají a co vnese dospělé zpátky do dětství. Navíc dnes už existují takové stavebnice, ze kterých si postavíte třeba různé druhy automobilů nebo kouzelné Bradavice.

Publikováno: 30. 12. 2019

Kategorie: Dárky a nakupování

Autor: Nikola Vondrová