4 situace, ve kterých vás zachrání doručení květin

Květiny potěší každého – stačí vybrat ty správné, samozřejmě s ohledem na příležitost a vkus obdarované osoby. Ale výběrem se zabývat nebudeme, namísto toho vám prozradíme, kdy se vám může hodit kurýrní služba. Nejčastější důvody svých zákazníků nám prozradili odborníci z Květinářství galerie, které nabízí doručení květin v Brně.

1. Když jste v práci přesčas a nestíháte

Květinářství není non-stop, a když se zdržíte v práci do pozdních hodin, nezbude vám, než květiny na trhat v parku. Anebo si je nechat doručit v předem sjednaný čas. Vyhnete se tím zbytečnému stresu a milovanou osobu zaručeně potěšíte.

2. Když jste mimo republiku

Ať už vás za hranice přivedla dlouho plánovaná dovolená, nebo pracovní povinnosti, jisté je, že na dálku květiny darovat nelze. Anebo ano? Když si je objednáte online a necháte doručit, můžete se pak s obdarovanou osobou spojit třeba přes skype a současně jí popřát. Vivat moderním technologiím (a kurýrům)!

Zapomněli jste, nestíháte, nebo jen chcete někoho překvapit? V každém případě vám přijde vhod služba doručení květin. | Foto: kvetinarstvi-galerie.cz

3. Když se bojíte mizerného počasí

Nemáte k dispozici auto a venku fouká, jako kdyby se hnalo tornádo? Případně prší jako z konve, sněží či padají trakaře? Bez ohledu na počasí budete mít jistotu, že kurýr přiveze květiny včas a ve stoprocentním stavu.

4. Když chcete někoho překvapit

Příjemných překvapení není nikdy dost. Představte si situaci, kdy společně s milovanou osobou sedíte na gauči, pojídáte popcorn a sledujete oblíbený seriál. Z ničeho nic zazvoní zvonek a za dveřmi se objeví usměvavý poslíček s nádhernou kyticí. Od koho asi je? Samozřejmě, že od vás! Vsadíme se, že vás napadnou i další příležitosti, kdy se doručení květin může hodit jako nic jiného. Ať už vás k využití služby přiměje nedostatek času, děravá hlava (není nic horšího, než si vzpomenout na výročí půl hodiny před plánovaným příchodem domů) či cokoliv jiného, určitě vám přijde vhod.

Publikováno: 17. 04. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová