Barva roku 2022 ve vaší ložnici

Každý rok se vyhlašuje jedna barva, která bude na pomyslném trůnu po celý rok. Pro letošek je to velmi zajímavý odstín. Přejete si tuto odvážnou barvu pustit i do vašich domovů? Zvolte vhodné kombinace a jděte na to.

Vítej, Very Peri

Letošní barva je taková, jakou jsme si po dlouhé pandemii zasloužili. Konec šedi a stereotypu, jde se mezi lidi, jde se ven. Přeci nebudete sedět v koutě? Ložnice se do letošního trendu může ponořit se vší vervou. Na pěnové matrace navlékněte povlečení v jemně fialové barvě a zbytek nechejte pořádně prosvětlit. Latexové matrace se budou dmout pýchou, když na sobě budou mít právě tuto odvážnou barvu v podobě ložního povlečení nebo dekoračních polštářků. Vítej, Very Peri.

Odstín, který probudí vášeň

Ložnice sice je místem pro odpočinek, ale dokud je to možné, je přeci škoda jen a jen odpočívat. Odstín Very Peri se vyloženě hodí pro chvilky svádění a romantiky. Jak vlastně tento skvost vypadá? Jedná se o velmi živý odstín fialovomodré barvy. Poznáte v něm také červené nádechy. Už tušíte, o čem je řeč. Tato smyslná barva bude ložnici rozhodně slušet. V kombinaci s béžovou se jedná o dokonalý módní zásah.

Dekorujeme

Sice tento odstín může být módní pro letošní rok, když si jej ale zamilujeme, zůstane s námi na dlouho. Very Peri se tak dokonale zabydlí nejen na polštářcích v naší posteli, může se objevit i na dekoračních závěsech. Najednou je více míst, která se mohou pyšnit touto svěží barvou. Odstín Very Peri si klidně pozvěte i na rámečky obrazů v místnosti, nebo na malé koberečky u postele. Dojem bude perfektní.

Barva roku 2022 je svěží a velmi temperamentní. Do ložnice vtrhne jako svěží vánek a rozhodně vás nenechá na pochybách – vybrali jste si správně. Dobrodružná barva se skvěle hodí právě pro váš prostor. Ten prokoukne a bude plný života. Very Peri se tak zabydlí i ve vaší domácnosti.

Publikováno: 31. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová