Tipy pro muže: Jakým dárkem zaručeně potěšíte ženu?

Narozeniny, Vánoce, jubilea... zvláštních příležitostí k předání nápaditého dárku je víc než dost. A právě v tom vidí problém muži, kteří již vyčerpali veškerou kreativitu. Jste na tom podobně a nemůžete se rozhodnout, čím svou drahou polovičku potěšit protentokrát? Nedělejte si z toho hlavu a inspirujte se následujícími tipy. Připravili jsem pro vás seznam toho nejlepšího, co můžete ženě darovat.

Vkusný šperk

Drtivá většina žen šperky miluje. Buďte však obezřetní a vybírejte podle jejího vkusu. Pokud si nevíte rady, tak si v nepozorované chvíli prohlédněte obsah její šperkovnice a zaměřte se na šperky podobného ražení. Nemusí se přitom jednat jen o luxusní kousky poseté drahými kameny – dámy mají radost i z pěkné bižuterie. V praxi jde čistě o vaše finanční možnosti.

Stylové oblečení

V případě této kategorie pozor! Rozhodnete-li se ženě věnovat oblečení, měli byste znáte její vkus i míry. Jinak se dopustíte velkého přešlapu, na který jen tak nezapomene. Ale když už se vám podaří vybrat vhodný kousek, úspěch je zaručen. Dobrou volbou jsou nápadité hadříky, jako například trička s potiskem The Mountain. Takový dárek pro ženu je trefou do černého.

Romantický dárek

Není tajemstvím, že si ženy potrpí na drobnosti romantického ražení. Například? Co takhle po ní pojmenovat hvězdu? Romantičtější gesto snad ani není. Až jí při večerní procházce ukážete, kde se nachází hvězda pojmenovaná po ní, bude mít velkou radost. Samozřejmě dostane i patřičný certifikát.

Cestovatelský dárek

Pokud máte pocit, že vaše žena již všechno má, případně že po materiálních věcech netouží, dopřejte jí víkendový pobyt ve vyhlášeném hotelu s wellness. Anebo rovnou zaslouženou dovolenou. Zda si to užijete společně s ní, nebo jí naopak poskytnete prostor, aby si od vás odpočinula, je na vás.