Tipy na originální dárek pro přítelkyni

Chcete své přítelkyni dát najevo, že je pro vás výjimečná? V tom případě pravděpodobně přemýšlíte nad romantickým dárkem, který by vaši partnerku učinil opravdu šťastnou. Ovšem možností je tolik, že si skutečně s výběrem nevíte rady? Nezoufejte! Připravili jsme pro vás několik tipů na originální dárek pro vaši přítelkyni.

Ručně malovaný portrét mazlíčka

Pokud hledáte opravdu originální dárek, tak je to právě ručně malovaný obrázek čtyřnohého člena rodiny. Nejenže slouží jako hezká dekorace, která zaplní prázdné místo na zdi, ale především v sobě ukrývá osobní kouzlo. Kde však takové originální portréty zvířat sehnat? Barbora Cirklová maluje portréty zvířat pomocí akrylových barev na bavlněné plátno.

Můžete si tedy objednat obrázek o formátu 40 x 40 cm, který bude zdobit místnost kdekoli ho zavěsíte. Stačí vám k tomu objednat obraz na eshopu a na cirklova.b@gmail.com zaslat kvalitní fotografie vašeho mazlíčka. Navíc poštovné i balné máte zcela zdarma. Ručně malované obrazy jsou zkrátka sázkou na jistotu.

Stříbrný řetízek s přívěškem

Není žádným tajemstvím, že spoustu žen miluje šperky. Jedinečným stříbrným řetízkem a správně zvoleným přívěškem, vykouzlíte své partnerce úsměv na tváři. Právě přívěškem můžete přítelkyni dát najevo, že ji znáte a víte, co má ráda.

Společné fotografie

Vyvolat a zarámovat společné fotografie je skvělý způsob, jak partnerku oslnit a ukázat ji, jak moc pro vás společné chvíle znamenají. Jestli vám připadá, že to jako dárek nestačí, zkuste fotky rozmístit po místnosti a spojit pomocí provázku a kolíčků na prádlo.

Dárkový poukaz

Jestliže nechcete náhodou šlápnout vedle, pořiďte přítelkyni dárkový poukaz z jejího oblíbeného eshopu, kterým nic nezkazíte. Partnerka si může sama vybrat, co se jí líbí a vy máte jistotu, že dárek z dárku bude mít radost. 

Publikováno: 07. 07. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová