Relax pro ženy: erotická tantra masáž

Denně musíme stihnout mnoho věcí, zajistit spoustu drobností a večer ulehnout do postele unavení a bez energie. Na odpočinek bychom si ale čas udělat měli, pomůže nám dobít baterky a zlepšit náladu.

Odpočinek trochu jinak

Každý člověk miluje, když se o něj někdo stará, hýčká ho a rozmazluje. Proto si tolik užíváme i klasické masáže, na které ale většinou jdeme, když nás něco bolí. Záda od dlouhého sezení u počítače, svaly po namáhavém tréninku nebo doslova celé tělo z únavy a nedostatku spánku. Masáž je účinný odpočinek, při kterém relaxuje nejen naše tělo, ale i mysl. Erotické masáže jsou zážitek mnohem intenzivnější, než masáže klasické. Masérka se totiž dotýká celého vašeho těla, a to včetně intimních partií, a většinou je masáž zakončena vaším vyvrcholením. Dopřát si ji můžete kdykoli během dne v diskrétním a příjemném prostředí, takže můžete úplně vypnout a soustředit se jen na své pocity a šikovné ruce masérky.

Pro citlivé ženy

Při masáží se pro větší požitek používají vonné oleje a masážní gely, všechny jdou bez problémů smýt vodou. Po masáži se tak můžete vrátit do práce a nemusíte se bát, že by zbytky masážního oleje ušpinily vaše oblečení nebo vám zůstaly na kůži. Erotické masáže nejsou určené jen pro muže, jak by se na první pohled mohlo zdát, skvěle si je užít mohou i ženy. Ty často bojují s ostychem nebo obavami, proto jsou právě pro ně vhodné tantra masáže. Pomohou uvolnit napětí, najít ztracenou rovnováhu a zároveň naučí soustředit se sama na sebe, své tělo a zbavit se obav. Masáži předchází společná sprcha nebo koupel, na vše se můžete masérky zeptat a nechat si vysvětlit. Odložit stud a strach se vyplatí, masáž si pak užijete mnohem intenzivněj. Erotické masáže vám mohou dodat novou energii a sílu na plnění všech povinností a úkolů, které na vás každý den čekají. Navíc vám zlepší i náladu a zbaví vás stresu.

Publikováno: 07. 08. 2020

Kategorie: Zdraví a lifestyle

Autor: Nikola Vondrová