Jak si vybrat vysavač na popel?

Zima je konečně tady! Napadlo opravdu dost sněhu, a i když je to nepraktické, když pospícháte do práce. Jistě vás nepotěší víc než na radostný pohled děti při stavění sněhuláka a dělání andělíčka. A navíc si večer u zapáleného ohně v krbu a s vločkami za oknem prostě tak nějak užijete více. A možná teď i častěji. To ale znamená i více popela.

Pokud vás svádí myšlenka, že si úklid ulehčíte a urychlíte, máme pro vás pár tipů, jak si vybrat toho správného pomocníka. V první řadě je samozřejmě důležité myslet na své bezpečí. Takže zapomeňte na vysavač, který používáte k běžnému vysávání. Protože i když necháte popel vychladnout, vždy se může nečekaně objevit malý zákeřný, a hlavně žhavý uhlík. V široké nabídce vysavačů z nehořlavých materiálů si určitě zjistěte, co vám může dále nabídnout. Vysavač by vám totiž při práci mohl mimo jiné nabídnout spolehlivost, komfort a další možná usnadnění, jako je kompaktnost, chytré vychytávky, ale třeba i možnost komfortního využití i mimo zimní sezónu.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 15. 02. 2021

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová