Ideální společnice pro manažera? Hosteska

Služební cesty, obchodní večeře, prezentace na veletrzích, ale i obyčejná image před konkurencí. Tohle vše patří k vrcholné práci manažera, který bývá pracovně vytížen tak, že si nestíhá budovat silné osobní vztahy, co by ustály tlak okolí a ani pracovní vztahy se netěší takové důvěře, aby se před nimi člověk mohl zcela odhalit. Řešením této situace je angažmá hostesky, která zastane společenskou funkci, stejně jako práci administrativní. Ke škodě na obchodním jednání zcela jistě nebude, když na něm bude přítomna krásná žena, která svému klientovi zvýší kredit i společenskou prestiž a navíc umí dokonale komunikovat.

Reprezentativní partnerka

Hosteska je ženou mnoha kvalit, jež má potenciál stát se profesionální partnerkou, co bude svému partnerovi dělat čest. Její druhou, o nic méně zanedbatelnou službou, je office asistence, kdy nebývá problém, aby se krásná žena ujala role tlumočnice, asistentky nebo delegátky. Hostesky agentura má k dispozici desítky vhodných žen, které jsou schopny svou požadovanou roli bezvadně zastat. Vybírat je možné online skrze webové portfolio. Každá hosteska se zde prezentuje pomocí fotografií a krátkého představení. Běžně uvádí znalost světového jazyka a výšku + velikost své postavy.

Vyšší level: modelky

V případě, že bude zakázka koncipována do ryze estetického pojetí, velmi dobře se jí dokáže ujmout některá z modelek agentury. Modelingová agentura má v repertoáru krásky z masa a kostí, jejichž další výbavou je přirozená inteligence, všeobecný rozhled a způsob domluvit se anglicky. Dívky pracující pro Jessproduction se těší té nejlepší pověsti. Jedná se o dámy každým coulem, často vysokoškolačky, s velkým společenským kreditem. V jejich společnosti si nikdy netrhnete ostudu, naopak budete společensky hodnoceni na určité výši.

Publikováno: 23. 07. 2020

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Nikola Vondrová