Probuďte v sobě bohyni

Charismatická, okouzlující, elegantní, vždy dobře vypadající a vždy dobře naladěná. Taková chceme být každá! Ale dochází nám, že tento dojem utváří spousta, skoro až neviditelných, maličkostí. Jaké to jsou? Co vše dává dohromady ten dojem dokonalosti?

Vezměte to od podlahy

Traduje se, že podpatky vymyslely právě muži. Nadzvednutí pat dodá linii více ženskosti, vypne hruď a pozvedne opticky zadeček. Navíc samotná houpavá kočičí chůze, kterou není samozřejmě lehké jen tak natrénovat, kdy kladete jednu nožku ladně před druhou, působí na muže doslova jako magnet.

Co je pod šaty se počítá

I když si můžeme myslet, že co je pod šaty, zůstávám očím okolí skryto, není to tak zcela pravda. A nemyslíme tím spodní prádlo vykukující zpod svršky, což je módní faux pais, kterému bychom se měli důsledně vyhýbat. Správně zvolená velikost a střih, ať už dámských kalhotek, či pánských trenýrek či boxerek, je základem elegantního a módního vzhledu. Jistě víme, jaké může způsobit chybičky na kráse příliš těsné spodní prádlo, které pod určitým typem oblečení vytváří nedostatky na jinak bezchybné siluetě. I to totiž špatně zvolené spodní prádlo dokáže. A to samé i se shrnutými nohavicemi pánských trenýrek, které se rýsují pod upnutými slim fit kalhotami. Začněme mu tedy spodnímu prádlu přikládat důležitost a pozornost, jakou si zaslouží.

Pocuchejte smysly

Mezi opojné vůně patří především růže, pačuli či vanilka. Tou nejdražší složkou a nejžádanější je pak ambra, která je právě srdcem opojných a těžkých parfémů, které vás zahalí na celý den. Také domácnost či třeba ložnici můžete provonět vonnými olejíčky do aromalamp. Také hudba navodí tu správnou atmosféru a světlo volte spíše tlumené.

Rafinovanost

Být svůdná neznamená dát na obdiv nevkusně vše, co nám matka příroda nadělila. Tajemství bohémské krásy je právě v přirozeném odhalení a navnadění. Podle jednoho průzkumu u mužů, co na ně právě nejvíce funguje bylo, když žena dá muži prostor pro představivost.

Myslete jako bohyně

Jsem krásná, a vím to. Říkejte si každé ráno tuto větu před zrcadlem. Motivujte se, věřte si! Usmějte se na sebe, hezky se oblečte, namalujte, upravte si vlasy. Každý den může být úžasný a vy si zasloužíte být nádherná sama pro sebe.

Objevujte

Čtěte, zkoušejte nové věci, učte se. Každý den je jinak krásný! Buďte svá a opravdová!

Publikováno: 29. 04. 2021

Kategorie: Móda a krása

Autor: Nikola Vondrová