Homepujcka.cz vám pomůže najít ty nejlepší nabídky na trhu!

V  životě může nastat situace, kdy vám přijdou do cesty nečekané výdaje, na které aktuálně nemáte dostatek financí. Anebo se zcela plánovaně rozhodnete pro hypotéku na bydlení či úvěr na nové auto. Ve všech těchto případech je tou nejsnadnější a nejrychlejší cestou, jak potřebné finanční prostředky získat, využití půjčky či úvěru. V případě, že se právě nacházíte v takové situaci, kdy se vám například porouchalo auto či spotřebič, doporučujeme vám k vybrání půjčky použít internetový srovnávač. Najde vám během pár minut tu nejlepší nabídku pro vás, ušetříte tak čas i starosti s hledáním jednotlivých možností. Jedním z těchto srovnávačů, na kterém si můžete porovnat nebankovní půjčky, ale i bankovní úvěry a hypotéky, je i homepujcka.cz.

O co jde?

Homepujcka.cz je místo, respektive webové stránky, prostřednictvím nichž se můžete dozvědět o těch nejlepších nabídkách na trhu. Vyhledává i nejrůznější akce, které nebankovní společnosti i bankovní instituce právě nabízejí. Naleznete tu snad všechny možnosti financování, konkrétně:
  • Půjčky před výplatou do 10 000 Kč
  • Spotřebitelské půjčky online do 250 000 Kč
  • Nebankovní půjčky do 350 000 Kč online
  • Hypotéky a půjčky na bydlení
Výběr je tu také pro maminky na mateřské, důchodce, studenty či podnikatele. Prakticky každý tu najde možnost, jak získat peníze pro své potřeby. Mimo to společnost publikuje na svých stránkách i finanční magazín. Dozvíte se tak o novinkách ve světě financování, o vývoji úrokových sazeb, o nových možnostech z oblasti hypoték atd.

Přehledné a snadné

Přesně tak by se dal celý portál charakterizovat. Pokud víte, jakou částku a na jaké účely potřebujete, stačí si zvolit jednu ze sekcí na vstupní stránce. Například „Spotřebitelské půjčky online do 250 000 Kč“, pokud potřebujete třeba novou kuchyň. Následně vás systém velmi lehce a intuitivně navede do opravdu jednoduchého formuláře, kde vyplníte pouze výši úvěru a vaše osobní údaje. Věřte, že vám celý tento proces nezabere více než 2 minuty času! Nakonec dáte žádost odeslat a pak už čekáte, až budete kontaktováni přímo od poskytovatele s konkrétní nabídkou nejlepší půjčky. Odpověď můžete obvykle čekat prakticky okamžitě. Většina půjček je i následně projednávána pouze přes internet a peníze poté obdržíte na svůj bankovní účet převodem. Pouze u několika málo typů úvěrů je potřeba domluvit si osobní schůzku. Standardně však nemusíte nikam chodit, poradce přijde za vámi. Jak vidíte, vše dovede i laik bez zkušeností s půjčováním, navíc stačí jen minimální znalost užívání internetu a sjednání hravě zvládnete.

Půjčku vyberou za vás

Neváhejte se na homepujcka.cz obracet i v případě, že si nejste jisti, jaký typ financování pro své účely zvolit. Řekněme, že například nevíte, zda novou kuchyni řešit spotřebitelským úvěrem či některou z půjček na bydlení. Pokud si nemůžete vybrat, jednoduše v pravém horním rohu zvolte možnost „Vybereme vám půjčku“. V tomto případě stačí jen napsat potřebnou částku a opět své kontaktní údaje. Konkrétní řešení dostanete až od poskytovatele půjčky, se kterým si proberete vaše potřeby, a nabídka tomu bude uzpůsobena. Podvodníky tu nenajdete Portál spolupracuje pouze s dlouhodobými a ověřenými partnery, u kterých mají klienti velmi dobré zkušenosti, a to nejen při sjednávání úvěru, ale i následně během jeho splácení a ukončení. Jedná se například o společnosti Essox, Kreditech, mBank, Českou spořitelnu a mnoho dalších. Všechny tyto instituce poskytují klientský servis, na který se můžete kdykoliv obracet a který velmi oceníte v případě, že budete mít v průběhu sjednávání či splácení nějaké nejasnosti.

Publikováno: 16. 06. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: jak si půjčit peníze | půjčky online | spotřebitelské půjčky