Bytový textil dokonale oživí jakýkoli interiér

Termín bytový textil je poměrně fádní a spousta především mužů mu nepřiklání nijak velkou důležitost. Není se čemu divit, protože pánové na estetickou stránku věci často nemyslí. I oni se ale rádi podívají do interiéru, který je dokonale sladěný a vypadá jednolitě. Dokázat vše dovést až do dokonalosti samozřejmě lze, budete k tomu ovšem potřebovat ten správný bytový textil! Jaký? Na to se zaměříme v tomto článku. Společně se přesvědčíme o tom, že alternativ je opravdu hodně a bude z čeho vybírat!

Koupelna si zaslouží minimálně předložky

Obejít se v koupelně bez jakéhokoli textilu je velmi náročné. Vždyť právě sem patří spousta hlavně funkčních textilních doplňků. Z nich je nezbytné uvést především předložky, jejichž místo je jak před sprchovým koutem, tak u vany a v neposlední řadě i u toalety. Zamezují úniku vody do prostoru a celkovému zamokření podlahy. Přesto ale dokážou upoutat pozornost i svým často neotřelým vzhledem. V koupelně si ale najdou své místo určitě i elegantní ručníky, případně župany, houby a jiný textil.

Kuchyně se spoustou vzorů

Připravovat pokrmy v ne zrovna hezkém a stylovém prostoru není zrovna optimální. Proto se vyplatí mít v kuchyni krásné prostírání, jež bude symbolizovat právě pokrmy, suroviny a cokoli, co s kuchyňským a jídelním prostorem jakkoli souvisí. Výborné jsou i mnohé kuchyňské doplňky schopné dokonale oživit interiér jakékoli kuchyně.

Obývací pokoje se bez doplňků neobejde

Moderní obývací pokoj je místem, kde člověk tráví asi největší porci svého času. Nelze se tomu divit, jelikož právě tady je pohovka, televize a místo, kde se nejlépe relaxuje. Textilní doplňky v daném interiéru obývacího pokoje vypadají perfektně a volit je lze v mnoha provedeních. Začít můžeme polštáři a dekami. Sedací souprava bez stylových polštářků vypadá hodně fádně, usedle a nevyužívaně. Pokud si navíc chcete odpočinout a natáhnout se, pod hlavu prostě polštářek potřebujete. Stejně tak se vyplatí myslet i na závěsy. Mnohdy je vhodné volit klidně i velmi jemné třeba florální motivy, případně abstrakce. Ty se většinou vyjímají i na zdech, kde najdeme stylové tapety.

Aby se děti bavily…

Dětské pokoje jsou u rodičů často na prvním místě. Chtějí zkrátka dopřát svému dítěti to nejlepší, co mohou. Správnou atmosféru v jakémkoli dětském pokoji vykouzlí elegantní tapety. Děti se budou díky nim moci přenést do pohádek. Z malých holek se stanou rázem krásné urozené princezny a z chlapců udatní rytíři. Nebo spíše vsadíte na zpěvačky a řidiče závodních aut? To už je pouze na vás a domluvě s ratolestí. Ať už volíte jakékoli bytové doplňky, podívejte se na Esprit.cz a určitě si vyberete takové, jaké potřebujete. Nakupovat zde lze ale klidně i oděvy a další sortiment.

Publikováno: 22. 06. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Nikola Vondrová

Tagy: bytový textil | doplňky do bytu